Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tisztítószert használto...

Milyen tisztítószert használtok a kerti medencébe, hogy a baba is bemehessen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Vizet, meg törlőruhát, minek oda tisztítószer?! mindig így tisztítom, pedig nem kis medencénk van.
2011. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Klór tabelettát,algaölőt, azt hiszem minden van a vízben amit előírnak. 13 hónapos a kislányom, de nem vettem észre hogy bármi baja lenne a víztől, max. szárazabb a bőre. De azt lehet orvosolni utána testápolóval. Nem kell sokat a vízben lenni max 1/2-1 órát! Nyugodtan pancsizzatok csak! :)
2011. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora baba? Nem szobatiszta kicsit még nem vinnék medencébe, mert az úszópelusból a vizelet simán kijön (tapasztalat). Ráadásul a medence méreténél fogva úgyis csak kézben lehet, nem tud ülve pancsolni, neki sem igazán kényelmes. Én inkább vennék neki egy felfújható kis pancsolót, amibe minden nap tiszta vizet öntenék.
2011. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekünk nagy medencénk van. mi is algaölőt és klórt használunk, tavasszal nagyon lúgos a víz, azt hypoval egyenlítjük ki (nem savas a víz hanem pont ideális)


előző válaszolót nem értem :) enyém már 4 hónaposan a nagy medencében pancsolt az ölembe, imádja! most már 20 hónapos, tanítgatjuk úszni, nagyon ügyes! sose volt bébipancsolója, remekül eljátszunk a nagy medencében! a pisitől meg mi baja lesz a medencének? komolyan azért nem vinnéd be a vízbe mert a pelus csak a kakit fogja fel? a pisi steril, nem lesz bajád tőle...

2011. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekünk nagy medencénk van. mi is algaölőt és klórt használunk, tavasszal nagyon lúgos a víz, azt hypoval egyenlítjük ki (nem savas a víz hanem pont ideális)


előző válaszolót nem értem :) enyém már 4 hónaposan a nagy medencében pancsolt az ölembe, imádja! most már 20 hónapos, tanítgatjuk úszni, nagyon ügyes! sose volt bébipancsolója, remekül eljátszunk a nagy medencében! a pisitől meg mi baja lesz a medencének? komolyan azért nem vinnéd be a vízbe mert a pelus csak a kakit fogja fel? a pisi steril, nem lesz bajod tőle...

2011. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Lehet, hogy a saját babája pisijével szemben másképp érez az ember, nekünk az még nincsen, ismerős babája pisilt bele, és bizony leengedtük a vizet. Napi szinten lecserélni 10 m3 vizet elég költséges dolog lenne, de ezek szerint a saját kicsije vizeletében vígan lubickol az ember. Ezzel kapcsolatban majd inkább akkor nyilatkozom, ha odajutok. :)
2011. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Kedves utolsó!Te ezek szerint se strandra se semmilyen vízbe nem mégy bele?

2011. júl. 13. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdezőé a pont :)

Az előzőnek:

Akkor ti biztos nem jártok a balcsira sem, mert abba még bele is sz*arnak ,csak te nem veszed észre! :D

2011. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!