Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltetek a netről "little...

Rendeltetek a netről "little blue lamb" cipőt?

Figyelt kérdés
Milyenek???
2011. júl. 13. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nem rendeltem, nekem nagyon tetszenek, habár kocsicipönek kicsit drága... volt hasonlóm és szerette a kislányom
2011. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15:26nak ezek nem kocsicipők!!!


Nekem nagyon tetszenek, amikor nézegettema fiamnak első cipőt, akkor én is rábukkantam ezekre, de még igazából mindig nem döntöttem el milyet is vegyek neki. Úgy gondoltam majd ha nem lesz ez a nagy meleg, akkor újra rátérek a kérdésre. Addig marad a !mezítlábazás!

Egyébként nekem nagyon jónak tűnnek, és olcsóbbak a hasonló típusú cipőkhöz, és szépek is. Szerintem én majd ilyet fogok venni:)

2011. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még ezt a fajtát nem ismerem csak a liliputit illetve a pedipedet.A nagyobbik fiamnak liliputi-puhatalpúja volt(nagyon szerettük),a kicsi most pedipedet hord,ami szinte ugyanez.A pici fiam most volt 1 éves és már totyog,"igazi"cipőt még nem akartam neki venni(majd csak őszre)ezért választottam a pedipedet,és nagyon szeretjük szépen,könnyen megy benne.

De ezt szerintem nyugodtan rendeld meg,mert jóval olcsóbb mint a többi hasonló cipő.Ha hamarabb tudom ezt akkor lehet,hogy ilyet veszek pediped helyett.

összehasonlításképpen:www.liliputi.hu

2011. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 17. 08:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A pediped márka kínai koppintása, de rossz minőségben. A kínaiak már értik a dizájn és marketing lényegét, de minőséget még mindig nem tudnak. Ne vegyél ilyet!!!
2011. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Kedves Előző Hozzászóló!


Munkánk során folyamatosan figyelemmel kísérjük az internetes fórumokon születő bejegyzéseket termékünkkel kapcsolatban, ezzel is visszacsatolást nyerve a vásárlóink tapasztalatairól. Előző hozzászólásod summázata:"Ne vegyél ilyet!" nyilvánvalóan hátrányosan érinti cégünket, ezért engedd meg. hogy 1-2 gondolat erejéig röviden reagáljak annak tartalmi felvetéseire:


1. A Little Blue Lamb márkájú cipőket a nagy amerikai puhatalpú babacipő márka OEM gyártói készítik, ezért minőségében és anyaghasználatában "rokona" az említett termékek. Ahogy az említett márkatermék, ugyanúgy a Little Blue Lamb is ugyanazokon a gyártósorokon készül Kínában. (Az OEM-ről bővebben: [link] A gyártósorról lekerülő termékek mindegyike - az általad is említett márkához hasonlóan - károsanyag mentességéről szóló teszteredménnyel rendelkezik. Az LBL márka expanzív piaci pozíciójára - és egyben kiváló ár-érték arányára - utal, hogy 2012-ben már több mint 30 országban van jelen helyi forgalmazóin keresztül.


2. A termékhez kapcsolódó marketing munkálatokat kollégáimmal közösen végezzük, mely a gyártó cég számára is mintaként szolgál. Tehát ebben az esetben a marketing tevékenységet érintő - megnyugtató módon elismerő - szavaid egy magyar vállalkozás szellemi termékét dicséri.


Áruházunk létrejötte és működtetése során egységesen arra törekedtünk és törekszünk, hogy a hasonlóan magas minőségű babacipő márkáknál - a magyar háztartások gazdasági helyzetét is figyelembe véve - hatékonyabban és alacsonyabb költségszinttel dolgozhassunk.


Miközben ezeket a sorokat írom, az asztalom fölött lévő üzenőtáblán az alábbi szavak vannak:

- minőség

- frissesség

- becsületesség

- tudatosság

- küzdelem a vevőkért

- személyes kapcsolat

- többet-jobbat.


Ennek szellemében végezzük munkánkat és építjük vállalkozásunkat nap mint nap és ennek szellemében tartottam fontosnak, hogy ezen a fórumon megszólaljak.


Üdvözlettel:

Patainé Tóth Angéla

a tipegok.hu és a

littlebluelamb.hu oldal tulajdonosa

TIZOL Kft - ügyvezető

2012. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!