Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendeltetek már netről pelust?...

Rendeltetek már netről pelust? Tapasztalatokat várok, érdemes-e?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre az oldalra gondolok:

[link]


Milyen minőségűek? Pl a 100 db-os midi? Légáteresztős vagy sem? Gumis derekú?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. szept. 21. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én rendeltem, igaz nem erről az oldalról, hanem a Flexico.com-ról.

A midi méret nem volt jó a fiamra, mert kicsi volt az ülep távolság. Gumirozás sehol sem volt benne.

Aztán nemrég rendeltem maxi méretet. Az első adag tök jó volt, az oldala gumis, méretileg is passzolt, sokat kibírt. Aztán amikor ismét rendeltem, akkor a 100 darabból 55 darab ment a kukába... Nem lehetett ráadni, mert el volt szabva, hiányzott az oldala, stb... A márkája is más volt. Az oké, hogy azért olcsóbb, mert másodosztályú, de ettől függetlenül sem érte meg az árát.

Előtte még rendeltem a maxi változatból első osztályút is. Na mit ne mondjak, mind az 50 ment a szemétbe, mert a 9 kilós gyerekre nem tudtam ráadni a maxi pelust, mert pici volt a combjánál, ülepénél...


Azóta inkább Liberót veszek, az biztos jó, és van egy bolt, ahol nagyon olcsón lehet venni... Legalábbis a többi bolthoz képest.

2009. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod! Én Liberot és Tescosat szoktam venni, Liberot éjszakára, meg ha nagyobb útra megyünk, de gondoltam itthonra jó lehet ez a pelus is, főleg, hogy 30 Ft-ra jön ki, a tescos is már 45-48 Ft.

Mérlegelek! Köszönöm!

2009. szept. 23. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!