Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi bukás mondható normális...

Mennyi bukás mondható normálisnak?

Figyelt kérdés

Eddig evés után 1-2 alkalommal bukott, ma a reggeli után vagy 4x meg kellett fürdetnem olyan savanyú szagú volt.

Ennek lehet köze a meleghez?

Most még egyszer megszoptattam, és alszik.

4 hónapos.


2011. júl. 14. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg szépen fejlődik addig normális minden mennyiség. Sajnos ez van. Én 4 hósom is nagyon bukott, bár ő tápszeres. Új tápszer nagyon bevált neki, azóta szerencsére semmi. De szépen fejlődik, így nem is aggódott senki. Egy evés után legalább 5× hányta nyakba magát.

Anyatejes babáknak is van rá megoldás. Érdeklődj a védőnődnél. Gastrotuss Baby, azt hiszem ez a neve, de nem akarok hülyeséget mondani.

2011. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jaj, szegények! ezt mi is végigjártuk.

nekem azt mondták, hogy amíg a súlya gyarapszik, és bukás után nem sír, addig nincs baj. akkor kell kivizsgálásra vinni, ha nem hízik, annyi jön vissza, illetve ha a sav marja a nyelőcsövét.


amivel tudsz segíteni, hogy kevesebbet bukjon:

-olyan pózban szoptatni, hogy minél kevesebb levegőt nyeljen (hátradőlve, hasadra fektetve)

-hosszan büfiztetni (kb.fél óra)

-pocakját ne nyomja semmi evés után (ne legyen hason)


azt jól tetted, hogy újból szoptattad, így nem a sav marad a torkán.

idővel kinövi szerencsére

2011. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Húh...erre emlékszem.


Nekem 80 grammokat is kibukott. szinte sugárban jött vissza a kajcsi.


Voltunk mindenféle dokinal, de szépen gyarapodott, és egyszer csak kinőtte. sosem hittem volna, hogy vége lesz.. rémálom volt..


Ha a kedve jó, gyarapszik, állítólag nincs baj..

Kitartást!


Ja, nekünk a hozzátáplálás után lett egyre jobb. Amíg szopizott, egyszerűen túlhabzsolta magát, néhány perc alatt bevágott 200 grammot is... na ez jött ki olyankor..

2011. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lányom nagyon soakt bukott, de neki aztán sajnos meg is állt a súlygyarapodása. Úgyhogy én azt a tanácsot kaptam, hogy gyakran vigyem őt mérésre, és ha jól fejlődik, akkor nincs gond.

Nekünk végül sűrítőt írtak fel, hogy ne bukjon sokat és gyarapodjon azért a súlya.

A tanácsok amiket leírtak előttem helyesek, és ezzel segíthetsz neki, hogy ne legyen olyan kellemetlen és sok a bukás.

2011. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babóm is rengeteget bukott, még amikor elkezdtük a gyümölcsöt, akkor is. Kb 7-8 hónapos koráig is. Én annak idején kiharcoltam az orvosomnál egy ultrahangot, hogy megnézzék, nincs-e baj a gyomornál, de szerencsére minden rendben volt. Szoptatás közben én 3-4x is megbüfiztettem, így nem egyszerre jött ki a levegő és nem nyomta ki a tejcit. Illetve fej résznél megemeltük a kiságyat kb 10cm-t.

Kitartás!

2011. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok, köszönöm!

Igen evés közben is büfizünk, azóta javult, de még íígy is néha megdöbbenek mennyi kijön.

2011. júl. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!