Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit tudtok...

Milyen babakocsit tudtok ajánlani ami nem csak 15 kilóig használható?

Figyelt kérdés
Kislányom van. Esernyőkocsi vagy valami kisebb fajta érdekelne, amivel könnyen lehet boltba is mozogni és nem csak 15 kilóig használható.
2011. júl. 14. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én még nem találkoztam olyan kocsival.

de ha azt nézed, hogy mikor lesz 15 kilós egy kisgyerek. nekem nagy a 1,5 évesem, 12,5 kiló és max. 1 évig használjuk még a kocsit, mert már simán tud sétálni egy óráig is, addig meg biztos nem lesz 15 kiló

2011. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem szeptemberbe lesz 2 éves, de már 15 kiló. Nem duci, erős a csontja szerintem. Pont jó húsba van. Nekem még kell a babakocsi, mert messze lakunk mindentől és autó nincs. Csak ezek már gyengék érzem.
2011. júl. 14. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a vaterán vettem esernyőkocsit, s miközben keresgéltem, láttam olyat is, ami 20 kg-ig jó.

Érdemes ott szétnézned, még ha nem is ott vásárolsz, de a modell meglesz :)


Az én lányom 1 évesen volt 13 kg...

2011. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hauck haromkereku van nekunk, hatalmas babakocsi, elveszik benne a gyerek

sajnos a babakocsink elloptak, (titi triton, azota is siratom), igy egy nagyobbat akartam venni

bar tok felesleges, mert ugyis a nyakamban log , nem nagyon hasznaljuk:(

2011. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A cybex babakocsik (brendonban) között van 17, illetve 22 kilóig terhelhető.
2011. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. erre nem is gondoltam :( bocs!
2011. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Állandóan nézem e teszveszt és a vaterát meg minden aukciós oldalt :) A cybexet már én is néztem csak nekem arra is 15 kilót mondtak. A titi triont meg is nézem Köszi a válaszokat ha va ötletetek írjatok még :)
2011. júl. 14. 12:56
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezt használjuk és nagyon szereti a kislányom. A kosara kicsi, de nagy a hátizsákom. :-)

2011. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szép babakocsi! Félek az ilyen kerekektől, milyen tapasztalatod van velük?
2011. júl. 14. 13:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, csak szeretném az utolsó válaszoló véleményét olvasni a babakocsiról, amit belinkelt, mert én is ilyet szeretnék rendelni (és nálam is egyik szempont az volt, hogy több, mint 20 kilóig lehessen használni), csak még kellene egy-két jó vélemény róla. :)
2011. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!