Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom állítólag hallotta a...

Anyósom állítólag hallotta a rádióban, hogy a szeparációs szorongás csak a császáros babákat érinti és enyhítésére létezik vmi torna. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 12:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom természetes szüléssel született, de már a második hullámán is túl vagyunk a szepinek! :)


Nálunk fél évesesn kezdődött, majd teljesen (bár fokozatai voltak) 13 hósan múlt el!Majd 18 hósan újra de az "csak" 5 hétig tartott! :)


Ez nagy nagy hülyeség! :)

2011. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Orulj neki hogy a te anyosod legalabb tudja mit jelent ez a szo, mert hiddel vannak olyanok akik meg nemis hallottak errol a szorol, mar komolyan elgondolkodtam hogy kinyomtatok nehany cikkett errol es FELVILAGOSITOM azokat akik lebutaznak s rosszoznak egy parhonapos csecsemot mert sir ha felveszik.



Egyebbkent az en 10 honapos lanyom is termeszetes uton szuletett es ez az idegenektol meg rokonoktol valo felelem is kb 5 honapos koratol van, nemcsak 8 ahogy mondjak.


Csak nyelek nagyokat a haszonlokra : fel van kapatva, kis ordog rosszasag, majd beno a feje lagya, megjon majd az esze.......... es ez mind mama szajabol hangzott el.


bocs hogy hosszu volt de mar neha kiborulok

2011. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ő is csak ma hallotta a rádióban és látod, teljesen félreértett valamit és itt drámázik nekem, hogy szegény császááros gyerekem, mi lesz most vele, ha jon a szep.szor.
2011. júl. 14. 13:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem és engem anyukám hívott fel hogy ő is ezt hallotta a rádióban. Valami pszichológus beszélt és azt mondta azért van ez a császáros babáknál mert őket csak úgy kiemelik az anyából. Hát nekem jól megrángatták és préselték szüléskor nemcsak "kikapták". 4 hónapos baba anyukája
2011. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az én fiam 17 hónapos, és császárral született.

Vagy nem volt neki szeparációs szorongása, vagy olyan jól tűrte, hogy észre se vettük, vagy még eztán jön, nem tudom.

Meddig jelentkezhet ez? (Bocsi, hogy visszakérdeztem...)

2011. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is császáros volt. Nálunk nem volt szeparációs szorongás. Vártam én is, de elmaradt. Most már 2,5 éves.
2011. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Enyémet is préselték, rángatták, nagyon nehezen jött ki császárral is. :(
2011. júl. 14. 14:40
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó két válaszolóhoz csatlakozom. 21 hónapos a fiam (császárral született), még nem volt szep.szorongása, vagy olyan enyhe, hogy észre sem vettük. Max. 1-2 napig volt olyan, hogy csak én kellettem neki, de az is inkább csak a déli alvása után. Egyébként megy mindig mindenkihez, bárkivel elmenne a játszón is, vagy a boltban...
2011. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!