Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok es a...

32 hetes terhes vagyok es a picikem rossz pozban fekszik, letezik olyan kismama torna amellyel talan sikerulne megforditani a babamat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sorstárs! én holnap töltöm be a 33.hetemet,nekem is faros még.nem aggódom,de azért foglalkoztat a dolog

az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

azota próbalok pózokat,de nem aggódom halálra magam.jövö heten beszélek az orvosommal a lehetöségekről.

amugy én ugy érzem az enyém inkább keresztben van,érdekes,mert oldalt érzem rúgni.

te hgoy vagy ezzel?hol érzed rúgni?majd irj sikerült-e valamivel rávenni.

sok sikert

M.

2011. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarjátok befolyásolni a babát,nem véletlen h ő úgy fekszik. lehet ha fejjel lefelé lenne rövid lenne neki a köldökzsinór. Tudják ezek a babák mi a jó nekik.
2011. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 32 hetesen vették észre, hogy faros a lányom, és közölték, hogy készüljek fel lelkileg a császárra, mert ha ilyenkor megordul, az már ritkaságszámba megy! Próbálgattam négykézláb állni, de hamar abbahagytam, mert rájöttem, ahogy az előző hozzászóló is írja, hogy nem szabad befolyásolni, ha ő meg akar fordulni, akkor meg is fog, ha nem, akkor csinálhatsz neki bármit! Na, az enyém sem akar megfordulni, úgyhogy jövőhéten lesz az időzített császárom! Azért Neked több szerencsét és sok sikert! 38 hetes km
2011. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt olvastam el engem is érdekelt a dolog bár nekem fejvégű a babám remélem az is marad :). Múlthéten már be linkeltem valakinek ezt.

[link]


üdv 33 hetes km.

2011. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!