Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon durva hajhullás esetén...

Nagyon durva hajhullás esetén csecsemő mellett melyik a praktikusabb hajviselet?

Figyelt kérdés
Rövid haj, vagy hosszú összekötve? Tudom, hogy a hajhullást nem szünteti meg, ha levágatom, de már hányingerem van a sok hosszú hajszáltól a lakásban és a gyereken...Sajnálnám levágatni, mindig hosszú hajam volt, de egyszerűen már összekötni is félek, mert a gumiban is rengeteg hajszál marad, meg töredezik is rendesen. Vettem sampont hajhullás ellen, de semmi. Gondolom a hormonok miatt van, és már egy ideje tart. Levágatnátok ezért?
2011. júl. 14. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha levágnád, akkor is hullana ahogy írtad, ha nem vágod le akkor legalább össze tudod gumizni egész nap, így talán kevesebb hullik szanaszét.

Én mindig összegumizva hordtam, de így is sokszor találtam elhullott hajat magam körül.

Tudom, egyik szer sem használ ilyenkor és nagyon csúnyán tud kinézni a frizuránk amikor hullik a haj. Ezt át kell vészelni, kb fél év és újra kezd nőni.

2011. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hajgumira szavazok.

Ha levágatod, akkor is fog hullani, és még összekötni sem fogod tudni, így teljes káosz lesz. :)

Egy kis türelem, és el fog múlni.

2011. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az én hajam is hullik :-(( és én is utálom, de ne vágasd le! Nekem is össze van kötve általában! :-)
2011. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hosszú hajam volt,de annyira hullott,hogy már nem bírtam elviselni.Gumiztam én is,de attól még rosszabb állapotba került.Így levágattam félhosszúra.Jobban érzem magam ezzel a frizurával,ráadásul a hajam se hullik már,"kezd magához térni".:))

2011. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mekkora babad? Nekem kb 3 honapos koratol olyan 7 hos koraig hullt kemenyen a hajam pedig sajna nem szoptattam sokat, de amig a hormonok helyre nem allnak hullni is fog. Egyszer csak azt vettem eszre hogy rengeteg uj hajszalam jelent meg, kitartas, kar levagatni, elfog mulni :)
2011. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!