Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baby on board felirat...

Milyen baby on board felirat "díszíti" autódat? MOst rendelek, milyet válasszak? (méret, forma? )

Figyelt kérdés
Esetleg egyéb hasznos ötlet. Hová érdemes helyezni...
2011. júl. 15. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:

jaaaaaaa, ez lemaradt :D

:D


[link]

2011. júl. 15. 17:24
 2/5 anonim ***** válasza:
26x20-as háromszög alakút válassz; arra jobban odafigyelnek a vezetők; nálunk hátul van a szélvédő sarkában anyósülés oldalán, de lehet a vezető oldalán praktikusabb mert ugye azt kapák szemből
2011. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nincs semmilyen, mert nem látom értelmét...

Ugyanis eredetileg teljesen mást célt szolgált, mint "díszítés", vagy a többi autós óvatosságra bírása.

Ugyanis amikor kitalálták ezt, akkor az volt az oka, hogy akkor még nem voltak gyerekülések, és baleset esetén a mentősök látták a táblát, és tudták, hogy kell keresni egy kisbabát/kisgyereket is az autóban. Így hát én nem teszem ki, mert szerintem felesleges.

De ha másra nem, legalább díszítésre használhatod, úgyhogy szerintem olyat rendelj, ami tetszik, és tedd oda, ahol a legjobban mutat! :)

2011. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Piros háromszög alakú, benne a három gyerekünk fényképével, és felirat: Gyerekek az autóban!
2011. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sárga alapon fekete betűk, négyzet alakú, hátsó ablakon bal oldalt van, kb. 20x20-as
2011. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!