Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírja a babátok a meleget...

Hogy bírja a babátok a meleget? Ettől nem tud aludni vagy mozgásfejlődési ugrás is lehet az oka?

Figyelt kérdés
8 hónapos babánk van, eddig simán el tudott aludni esténként, most meg sokáig vergődik. Most kezdett el mászni, lehet köze esetleg ehhez? Vagy csak a meleg miatt nem tud aludni? Ma már 28 fok volt a lakásban.
2011. júl. 15. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi nyertünk, nálunk már 30-31 fok van:-) Kisfiam ha új mozgást csinált,akkor nehezen aludt el. Na meg a meleg, legalább 1 órába telt mire elaludt 28 hós kisfiam. Pedig rendesen le lett ma fárasztva. Mi is nehezen alszunk el, hát még egy gyerek...
2011. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én babám 5 hónapos, tegnap pl óránként fölébredt,hulla vagyok,de remélem max pár nap múlva hosszabbakat alszik majd. Zavarja a meleg meg most kezd négykézlábozni,igaz még csak körbe meg hátrafelé (kivéve,ha kinn vagyunk,akkor pillanatok alatt odakúszik a pokróc szélére és már tele a keze gazzal) Nagyon örülök ennek a kérdésnek,eddig nem is tudtam,hogy ha új mozgást fedez fel,az hatással van az alvásra,akkor most megnyugodtam. Nagyon erős baba, hamar fölfedezett sokféle mozdulatot (fejtartás 3 naposan, hasra fordulás 4 hónap), csak sokszor fölébred enni éjszaka egyes időszakokban.
2011. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom most hét hónapos, és a napokban tanult meg kúszni, meg hirtelen nagyon aktív lett. Nem tudom a melegtől, vagy jön a foga esetleg, vagy az új aktívitástól, vagy az új ízektől, de ő is mostanság nyűgős. Lehet, hogy fronttól.
2011. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár az én picim már nagyobbacska, de eddig mindig átaludta az éjszakát. Mióta ez a nagy hőség van többször felkel éjjel, sokszor nyöszörög, sír.
2011. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!