Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel nagyobb a 4+-os...

Mennyivel nagyobb a 4+-os pelenka mint a sima 4-es?

Figyelt kérdés
Elég pufi a kicsi fiam,és éppen jó rá a 4-es pelus(szélességben)de én még nem használtam 4+ost,merjek venni?Érdemes?(az 5-ös az pedig még nagy)
2011. júl. 16. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

úgy vettem észre, hogy inkább a nedvszívóképessége nagyobb, nem pedig a mérete.

én bevállalnám az 5öst, nem baj ha nagy, mi mindig előbb váltottunk, kényelmes neki ebben a melegben ha nem simul rá ennyire :)

vagy kipróbálhatod a liberot, annak másmilyen a mérete!

2011. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát, szerintem minimálisan nagyobb csak, szinte, majdnem ugyan akkora...:((

Viszont ezt veszem, mert ebbe több van. Ha 5 -öst vennék, akkor majdnem 4000ft-al kellene többet költenem pelusra...


Viszont az 5-ös elég nagy...de végül is tudnánk használni..


Amúgy 14 hós a fiam, és 13 kg.Magas , sűrű a testalkata, nem duci!

2011. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor lehet,hogy nem érdemes megvenni.a liberót is próbáltam,az is határeset!Az én fiam 1 éves és 12 kg.Éjjelre 5-öst szoktam ráadni,hogy kényelmesebb legyen,de ha most ekkorát használok akkor mekkorát kell majd 1 év múlva vennem?A nagyobbik fiamnak végig jó volt a 4-es pelenka.(igaz ő 2 évesen szobatiszta volt)
2011. júl. 16. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok!!


Akkor szerintem, ne költs fölöslegesen a 4+-osra!

Vegyél 5-öst, az tuti jó lesz!!!:)

2011. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Közben észrevettem,hogy az itthon lévő huggis pelus(4-es)megújult,így nagyobb lett,ami nekünk pont jó!ráadásul most a Dm-ben ez a legolcsóbb pelenka a környéken!(főleg bónusz kuponnal)
2011. júl. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!