Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4+ pelenka mennyivel nagyobb...

A 4+ pelenka mennyivel nagyobb a 4-nél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az Offért, de erre én is kiváncsi lennék.Mindig kiváncsi voltam rá, mi az a+ jel, de sose néztem utána...
2011. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szélessége ugyanaz, magasabb a derékrésze (hosszúsága vagy hogy mondjam) kb. másfél-két cm-rel. Mi már ezt használjuk, 14 hónapos a fiam, 11kg.
2011. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Én már a négy hónapos,hat kilós fiamra 4-est kell,hogy adjak,és szeretnék bevásárolni(akciók,kuponok stb.),és gondolkodtam miből mennyit vegyek.

Még egyszer köszi.

2011. jan. 13. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. A 4es méretet mi is sokáig használtuk, kb. 10 hónapos kora óta a 4+-t, most szeretnék váltani a 4++-ra, csak ezt igen ritkán kapni, az 5-ös viszont még egy kicsit nagy.
2011. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösönöm a segítséget.
2011. jan. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!