Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a hordozók...

Mit gondoltok erről a hordozókendőről? Hintaágynak is jó, csak most fedeztem fel! Nektek van ilyen? Vagy milyen van nektek?

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek, ti is linkeljétek, amilyen nektek van -amennyiben megírjátok. Nem vágytam hordozókendőre, így nem vagyok tájékozott a témában, ezt csak ma láttam meg egy újság hirdetésében. Nekem nagyon szimpatikus!


2011. júl. 16. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van:


[link]



és ilyenem:


[link]


Mindkettőt szeretem, bár a Magyarinda hordozókendő profibb szerintem, hosszú távon csak abban bírom cipelni a babámat, a Chicco csak amolyan leugrom a boltba típus.

2011. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt a hordozókendőt néztem ki magamnak, majd ha megszületik a babám. Mindenképpen hordozni szeretném, ezért utánanéztem ennek a márkának és elég profinak tűnik, valamint az ár-érték aránya is pont megfelelő. Nem szeretnék huszonezer forintokat kiadni egy hordozóért, én mindenképpen ezt akarom kipróbálni.
2011. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ebből nem esik ki a gyerek? Tudom, hülye kérdés, de vajon nem kell -e ugyanúgy fogni a babát benne?

Nekem azért is kellene, mert sokszor ölben van és így tudnék mellette tenni-venni a lakásban. Ha nem kell fogni mindig.

2011. júl. 16. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem esik ki, mert ha megfigyeled a képeket, akkor egyfajta zsebet képzel, amibe tehet a picurt, már attól függ, hogy mekkora. Így nem eshet ki, mert jobbról és balról is anyag védi. Gondolom a pántot megfelelő magasságba állítva lesz az egész teljesen biztonságos.
2011. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem esik ki, nekünk volt hasonló, de csak arra használtam, hogy leszaladjak a szeméttel, vagy a postaládához, mert félvállas hordozó, és csak rövid ideig kényelmes. Nekünk amúgy csatos hordozó van, Liliputi. Órákig kényelmesen hordozok vele, már a 2. babával használom, ő is nagyon szereti. :D

Link:

[link]

2011. júl. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:


nem esik ki belőle a gyerek, de hosszabb hordozásra NEM alkalmas. Válassz olyat, aminek széles pántjai mindkét válladat, derekadat, hátadat is megtámasztja. Hidd el, hogy ha még egy újszülött babát el is hordozol benne, de már egy 7-10 kg-at nem igazán fogsz tudni, csak tényleg annyi időre amíg leszaladsz a boltba.


Az én kislányom 5 hónapos és több mint 7 kg, 70 cm, úgyhogy nagy baba. A chicco volt meg nekünk előbb, azzal el is voltam míg kisebb volt, de utána én nem bántam meg beruházni egy megfelelő, drágább darabra. Az első linken lévő hordozó (mint látható) nagyon széles deréktámasszal és váll/háttámasszal rendelkezik, van alvócsukjája is, és oldalán van telefontartó, kistáska, úgyhogy tényleg nagyon profi és nagyon kényelmes mindkettőnek. Lehet ilyet venni olcsóbban is, teszen, vaterán, nézz szét.

2011. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!