Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babád,...

Hány hónapos volt a babád, amikor mózeskosárról a sportrészre váltottatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 5 hónapos, és most kezdem próbálgatni a sport részt, de még a mózest is használjuk, abban jobban tud aludni.

2011. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 hete váltottam le a mózest sportrészre, bár csak aludni használta, akkor volt 9 hós :D
2011. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan váltottunk, ugyanis a mózesben üvöltött, mert nem látott ki. A sportrész nekünk nem dönthető teljesen, ezért emiatt nem nagyon mertem sokszor használni 4 és 6 hó között, mert még nem ült a lányom. 6 hónaposan már jobban ült, így akkortól mertem jobban használni a sportrészt.
2011. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4hósan már ülésbe húzta magát,úgyhogy onnantól
2011. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától, mert a mózesben már alig fért el, annyira hosszú! :)
2011. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan. Nálunk is üvöltés volt a ki nem látás miatt. A mi sportrészünk teljesen dönthető. Bár amióta kilát, nem nagyon alszik benne. A gyermekorvosunk azt mondta, hogy napi 1-2 órát lehet benne, mert így fog kialakulni az ív a gerincében.
2011. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos korában, mikor már ült. Az enyémet is zavarta, hogy nem lát ki, ezért inkább csak alvásra használta, amúgy inkább hordoztam.
2011. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan.
2011. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, akkor kezdett el stabilan ülni is.
2011. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!