Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltétek le a babakoc...

Mikor cseréltétek le a babakocsin a mózest sportrészre?

Figyelt kérdés

Főleg azoknak a véleménye érdekel, akiknek nem fordítható, és a baba az anyukának háttal, menetirányban ült az új kocsiban.


Hogyan tűrte? Nem volt így nehezebb vele sétálni? Megnyugtatni, ha nyűgös volt, stb?


2011. márc. 28. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Májusban, 5 hónaposan, mert keskeny volt már a fiamnak a mózes.

A legfontosabb tapasztalat nem az, hogy minket nem lát, hanem hogy sokkal gyorsabban elfárad, mert hirtelen mindent lát, sokkal több inger éri, mint a mózesban heverészve. Alig győzte kapkodni a fejét.

Eleinte félig döntöttem a sportrészt, de a fiam nem különösebben szerette így, hamar felültettem.

2011. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt kereken. Az én babakocsimon nem lehet megfordítani a sportkocsi részt, csak nekem háttal tud utazni a gyerek. Először 5.5 hónaposan próbáltam betenni a sportkocsiba, de végig sírt. Rövid próbasétát tettem vele. Aztán 6 hónapos volt kereken, amikor újra megpróbáltam, most már nagyobb sikerrel. Többször is megállítottam a kocsit, és ránéztem, de nem volt gond:D Most 8 hónapos. A mai napig meg-meg állítom a kocsit, és ránézek, de olyan jól elvan. Csöndben nézelődik:D
2011. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. 5 hónapos korában tettem rá a hordozót, abból már tudott nézelődni, de még én is láttam az arcát, aztán 6 hónaposan tettem be a sportrészbe. Élvezi, mert kilát. Én van, hogy megállak és megnézem elölről a fiam. de a kupolán van egy átlátszó rész így látom felülről ahogy tolom. Nem nehezebb sétálni vele. A végén a mózesben azért volt nyűgi mert unatkozott. Most a legtöbbször le van szinte vízszintesig fektetve, de ha ébren van, akkor addig nyűgös ameddig nem ültetem kicsit fentebb, hogy kilásson.
2011. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szomszédom 6 hósan, de Én már előtte 1 hónapja könyörögtem neki, mert a kisfia már nem is fért el, és egyfolytában húzkodta fel magát, nézelődni akart, de ő pont erre hivatkozott, amit Te mondasz, hogy akkor nem látja...hát ez csak őt idegesíti azóta is, mert a fiúcska nagyon élvezi, nézelődik ezerrel, utána meg beájul, és tök nagyokat durmol.:-)))


Nekem eleve olyan a babakocsim, hogy nem láttam a gyereket, engem is idegesített az első időkben, de megszoktam...

2011. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3.5 hónaposan. Kisfiam annyira utálta a mózest, hogy vettünk egy majdnem vizszintesig dönthető sportkocsit (CAM). Imádta.
2011. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan,mert a mótesben ordított,mert nem látott ki.
2011. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan. A sportrészt talán jobban szerette, mert jobban elfért benne. Azzal semmi gond nem volt, hogy nem látott engem.
2011. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!