Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek terhességem...

Szerintetek terhességem elején fürödhetek Balcsiba, strandokon?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy van egy 22 hónapos kisfiam akit azért szeretnék még vinni a nyáron lubickolni,viszont én most tudtam meg,hogy terhes vagyok....Szerintetek?Vagy inkább én csak álljak mellette?
2011. júl. 17. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mehetsz; a természetes vizekbe lehet menni :o)

PErsze előtte azért nem árt onzultálni a dokival, de én így laikusként engednélek. Én legalábbis mentem (mondjuk én 12 hetes voltam)

2011. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menjetek ,élvezzétek a nyarat, úgyis mindjárt vége.

Amikor az első babámat vártam 10 hetesen mentünk a balcsira nyaralni és megkérdeztem a dokimat,ő azt mondta nyugodtan mehetek és fürödhetek , amire kell figyelni, h ne legyen rajdtad sokáig vizes fürdőruha miután kijössz a vízből, mert könnyen felfázhatsz. Ill. inkább természetes vizeket válassz, mert ott kisebb a fertőzésveszély és 30 foknál ne legyen melegebb a víz.23 hkm és védőnő

2011. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Me3njetek. Mindent bele. Jó fürdést ebben a melegben. Én nemrég jöttem haza Sárvárról. Az is király volt. Mondjuk minden este (nőgyógyász javaslatára) tettem fel Gynophillum-ot.
2011. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utolsó!Az mi? :) Még nem hallottam róla...te is babát vársz esetleg? Bocsi ha hüleséget kérdeztem :)
2011. júl. 17. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez: [link]
2011. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. júl. 17. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj nyugdtan, én is legalább hetente megmártózom valahol, rákérdeztem a nőgyógyászomnál, azt mondta nyugodtan lehet menni, semmilyen kockázata nincs.
2011. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tuti hogy mehetsz én 4hetes terhes vagyok és kérdeztem az orvosomat aki azt mondta mivel minden rendben van ezért mehetek de termál,meleg vízbe nem mert az nem tesz jót s picinek még a fürdőkádban is mérsékelnem kellett a hőfokot mert eddig forró vízben fürödtem:))
2011. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!