Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhességem alatt átestem a...

Terhességem alatt átestem a rota víruson, egy influenzán és két megfázáson. (ez mind a második trimeszterben) Van itt olyan anyuka aki hasonló helyzetben volt és betegen született a gyermeke?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert én nagyon erős kancsalsággal és szemidegbetegséggel születtem és anyukámnak az orvosok azt mondták, hogy ő elkapott egy vírust a terhessége alatt és ezért lettem beteg. Egy barátnőm is nemrég szült és szívbeteg lett a gyermeke, mert végig betegeskedte a terhességét. Remélem megcáfoltok. 25 hetes kismama.
2010. ápr. 16. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudlak megcáfolni.Ezeken estem át én is terhesen és szívbetegséggel született a kisfiam.Összeköthető ezzel.
2010. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem tett jót a kicsinek, hogy ennyire nem vigyáztál saját magadra. Ezek a betegségek nagyrészt elkerülhetők. Gondolom bevettél egy rakás gyógyszert is.
2010. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia

engem a 8héten kapott el az ifluenza (sima) és két hétig feküdtem 38-39fokos lázzal, nem akart lemenni.

gondolhatod mennyi algopirint szedtem orvosi utasításra.

és most már 20hónapos az egészséges kisfiam.

sok boldogságot,egészséget kívánok nektek!

2010. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De igen vigyáztam magamra és a picire is már a terhességem alatt.Ezért fájt akkor hogy beteg lett.Más meg szívta a doboz cigiket naponta alkoholt ittak és egészséges picijük lett.Én nem dohányoztam nem ittam egy korty alkoholt sem vitamint szedtem egészségesen táplálkoztam.De van egy nagyobb lányom aki mindent hazahozott a suliból és nem zárhattam ki az utcára.
2010. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És nem szedtem semmi gyógyszert.
2010. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet elkerülni a betegségeket, főleg nem akkor mikor nagy a család és bárki bármit hazahozhat. Mikor kiderült, hogy ismét babát várok, november volt és tombolt az új influenza. Nem mentünk jóformán sehova sem, de a családot nem lehet kizárni. Mi így kaptuk el a rotát, rá egy hétre nátha és influenza. Nekem nem volt csak 38 fokos lázam és 2 napig, mind a két vírus alatt. Gyógyszert nem edtem, csak panadolt és homeopátiát. Senki nem akarja hogy beteg legyen a kicsinye.
2010. ápr. 16. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne is gondolj arra, hogy beteg lesz, csak pozitívan gondolkodj. Főleg, mert van még tizen sok heted, ne tedd tönkre az aggódással a szép terhességet. Lesz ami lesz, egészséges lesz és kész!!! Fel a fejjel!!!
2010. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. ápr. 17. 08:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy -két hetes tehes lehettem, nem tudtam róla, unokaöcsém rámkente az influenzát, antibiotikumot, egy doboz algoflex forte lázcsillapitót ettem meg, mert 4 napig 39 fokos lázam volt! 17 hós makk egészséges fiam született. Én is nagyon aggódtam emiatt, de a folyamatos orvosi vizsgálatok mindig jó eredménnyel zárultak, ezért ezek meggyőztek.
2010. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi! (könnyű ezt mondani) Szerintem, kérdezd meg a nőgyógyászodat. Én is átestem vírusos betegségen a terhességem alatt, teljesen egészséges csemetém született (10/10 apgár).

További nyugodtabb babavárást (hívd fel a nőgyógyászod)!

Gyönyörű, EGÉSZSÉGES babát kívánok Neked!

2010. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!