Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a babának a buddhista zene?

Jó a babának a buddhista zene?

Figyelt kérdés
Még igaz nem vagyok 12hetes terhes de azért szeretném összegyűjteni azokat a zenéket amit szeretnék hallgatni.ÉN imádom a buddhista zenét főleg ezt http://www.youtube.com/watch?v=yUJucA-mrgE&feature=related szerintetek ez jó a babának.Engem nyugtat.Vagy inkább a sablon babaszámokat hallgassam?
2011. júl. 17. 19:34
 1/6 skarma ***** válasza:
a buddhista zene remek választás!
2011. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Isten ments, ne legyél már szemellenzős szülő, aki csak babadolgokat csinál.

Én hallgattam rock-ot is, mikor bent volt, miután kint is.


A babának az a jó, ami neked is jó. Úgyhogy hallgasd nyugodtan Buda muszikáját. Én pl most bollywood-i zenét hallgatok :o)

2011. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hallgass, amit te szeretsz! Én pl. nem is hallgattam babazenéket, a hideg ráz tőlük. Borzalmasak. :S Én azokat hallgattam, amiket amúgy is: népzene, rock, metál, alternatív, komolyzene. Ezeket hallgattam azelőtt is, mielőtt bent volt, amíg bent volt, és most, hogy már kint van, így is. ^^
2011. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és gratulálok akiknek babájuk van vagy lesz:)
2011. júl. 17. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A babának tök mindegy, mit hallgatsz! Nekem 10 hetes a kicsi, de mivel a nővére 10 éves... Gondolhatod.. SP, Fluor vagy épp amit talál Youtube-on....
2011. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szegény:)gondolom nehezen bírod!köszi a választ!
2011. júl. 18. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!