Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az a leszoktató pelenka...

Milyen az a leszoktató pelenka? Milyen minőségű? Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Abban érzi a baba a nedvességet. Nem folyik ki belőle semmi, de nem szívja magába. Ennyi a lényege. Szerintem pénzkidobás, de ki hogy gondolja. Egy gyermek ha szobatiszta akar lenni, akkor az lesz. Ezen nem segít a leszoktató pelus.
2011. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább leszoktató bugyit! Ez pamut anyagú, mint a sima bugyika, de van benne frottír bélés, és többet szív magába! Nekünk nagyon bejött, ebben is nedves lesz a popsija, de nem kell tócsát takarítani, mert beissza a bugyi a nagy részét. A többi a lábán fog úgyis végigfolyni, azt meg úgyis megtörlöd. Én max 3 cseppet szoktam feltakarítani! :)

Egyébként sokat segített a szobatisztaság elkezdésében. Már több mint 2 hete a bilibe kakil a kislányom, mert pisi után mindig mentünk a bilire, hogy rögződjön, oda kösse a dolgokat! :) Sok sikert, és bocsi hogy ilyen sokat írtam és nem igazán a kérdésre adtam a választ!

2011. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!