Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tényleg létezik ilyen?...

Most tényleg létezik ilyen? Nem hiszem el.

Figyelt kérdés

18éves vagyok, babátvárok januárban szülök majd. Terveztük a párommal.


Ma beszélgettem egy lánnyal, aki 18évesen szült, most januárban. Gondoltam megkérdezem, hogy boldogul a babával, milyen anyának lenni, mik kellenek egy januári babának stb. Feltettem az első kérdésem, hogy hogyan telnek a napjai. Azt válaszolta, hogy az új pasijával jár bulizni. Kérdezem tőle, hogy ilyenkor ki vigyáz a babára. Jön a válasz, hogy a baba az anyja nevén van, ő csak néha reggelente foglalkozik vele. Na nekem ennyi elég is volt a beszélgetésből.


A lány helyett komolyan én szégyeltem magam a beszélgetés közben. Minek szül az ilyen? Miért nem adta örökbe? Annyira sajnálom azt a szegény babát :( az ilyen lányok miatt ítélik el a fiatal terhességet. Mi lesz így a gyerekkel? A lány nem is érettségizett le. Állítólag azért szült, hogy ne kelljen suliba járnia. Ti mit gondoltok? Csak engem ütött ennyire szíven a dolog?


2011. júl. 17. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen nem érdemi emberek. Velük nem kell foglalkozni, sőt jobb is ha figyelembe sem veszi őket az ember.
2011. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen sajnos:( Majd holnap irok még..
2011. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem,az ilyen nálam is kiveri a biztosítékot,bár sajnos vannak "idősebb anyukák"akik ugyan ilyenek-van olyan is akinek több gyereke is van....
2011. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én most januárban szültem 18évesen:)

imádom a kisfiam:)))

eszembe sincs bulizni....

ha gondolod írj privit és beszélgethetünk:)

nem vagyok az a lebasszolós típus, eddig 2fél napot vigyázott ré anyukém, egyszer vásárolni voltam(1hóapos volt, megvettük ami hiányzott) ,eg egyszer dokinál voltam

2011. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ava87 ***** válasza:
Na az ilyenekről nekem is az jut eszembe, hogy mégis minek kellett akkor az a gyerek. Meg mi az, hogy azért, hogy ne kelljen suliba járnia? Ennek így mégis mi az értelme? Annyira csak nem lehet valaki ostoba, hogy azt képzeli, iskolába járni azért kell, hogy neki rossz legyen. Épp akkor lesz rossz, ha nem jár, nem szerez semmi végzettséget. Erre magától nem jön rá?
2011. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szegény pici. Bár, ha azt vesszük, legalább a nagymama neveli, aki gondolom imádja, és nem egy vadidegen. Bár a nagymama se tudom milyen, mert azért magától nem lesz ilyen egy gyerek, ehhez otthoni példa kell. Lehet, hogy nagymama 35-36 éves, és épp most kéne anyának lennie, ehelyett már nagymama, és most akarja bepótolni, amit a saját gyerekével kihagyott.
2011. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a tizenévesek körében van ilyen sajnos :(


én ettől függetlenül nem tartom magam rossz anyának 20 éves létemre, amikor elmegyek pár órára iskolába, és addig a kislány apukával van...

2011. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez nem a korral jár. Van aki még a húszas évei közepén-végén is megteszi. Ha ilyen a természete azzal sok mindent nem lehet tenni. Győzködheted, elítélheted, ő nem fog megváltozni, neki így jó.

Én 24 éves vagyok, egy hónapon belül szülök. Eddig sem jártam bulizni, ezután sem fogok, pláne nem egy pici baba mellett.

2011. júl. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó, azért oké, hogy gyerekkel lenni, de attól sem lesz semmi baja, ha néha más vigyáz rá. (tudom, a kérdésben ennél többről van szó). Másfél hónapos volt a kisfiam, akkor már rég végigaludta az éjszakát, amikor pl. bementem férjemért kocsival a belvárosba, mert buliztak, szülinap volt, és én is beugrottam a discóba, ott voltam kb. 1 órát. Dumcfsiztam pár rég látott baráttal. Közben a kisfiam itthon aludt, anyu meg mellette ült.... Szóval semmi g3ond nem volt. Most 10 hetes, és jópárszor hagyom itthon, ha dolgom van, az élet nem áll meg. Persze jóllakottan, úgy, hogy minden oké.
2011. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen, kár vele foglalkozni. Reméljük a leányzó anyukája rendes hölgyemény és akkor a babának nem feltétlenül rossz. E téren végülis minden kivel van, ha az illető szereti, és gondoskodik róla, ha már az anyja nem teszi. :S


Nekem most lesz 3 hónapos a lányom, 26 vagyok, eddig 4-szer voltam el itthonról összesen, amit azért muszáj. Addig apa vigyázott a picurra, dokinál voltam kétszer, meg kétszer moziban. Felváltva járunk el havonta 1-szer, mert van ingyen jegyünk. :) E téren nekem azzal nincs gond, hogy nagyszülőre bíznám, mert az én szüleim rendesen, de vidéken laknak, anyósomra pedig semmi pénzért nem bíznám a csöppet, inkább nem megyek sehova.

2011. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!