Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Avent mézszínű (pes anyagbó...

Az Avent mézszínű (pes anyagból készült) cumisüvegéhez is van olyan gyűrű amit azért kell újabban használni, hogy ne ömöljön a cumisüveg? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 19. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen gyűrű? Nekünk sima cumisüvegünk van, és nem használok hozzá semmilyen gyűrűt...
2011. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mármint sima Avent, nem a mézszínű. Ha túl gyorsan folyik belőle az innivaló, kisebb cumival kell használni.

Első voltam.

2011. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A 300 ml-eshez nem adtak, és nem is lehet rátenni, mert nem csatlakoztatható. Az is mézszínű.
2011. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! A régebbi Avent üvegekhez még nem volt gyűrű, de amiket kb. fél éve raktak ki a polcokra azokhoz már van! Néha cseréld ki a gyerek cumisüvegét!!!:)))
2011. júl. 19. 21:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
21,5 hónapos, éppen leszokóban, csak reggel és este használjuk - mi a fenének cserélgessem?
2011. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a gyűrűt kell a pp (átlátszó) cumisüvegek cumija alá tenni. Csak a kérdésem az volt, hogy a pes (mézszínű) alá is kell-e??? Mert lecserélném az üvegünket, ugyanis utálom ezt a gyűrűzést! Ha meg nem rakom rá, akkor orrán száján ömlik! Ha meg most valaki azzal jönne, hogy miért nem veszek másmilyent, közlöm, hogy a lányom csak az aventest fogadja el! Van többféle más márkájú is itthon...na így már érthető???

2011. júl. 19. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok - ezen most tényleg elgondolkodtam, hogy cserélgetni kellene a cumisüvegeket... minek? Vettem egy kezdő készletet, amiben volt 2 kicsi, 2 nagy üveg. Persze még vettem hozzá plusz 2 kicsi, majd később még 1 nagy üveget. A fejeket természetesen folyamatosan cseréltem, ahogy egyre nagyobb lett a gyerkőc, egyre jobban kellett, hogy jöjjön belőle az innivaló. De 6 hónapos korától már nem ivott napközben belőle, csak reggel-este a tápit, az egyéb innivalót csőrösből kapta. A cumisüvegeket és minden tartozékát 1 éves koráig minden használat után sterilizáltam mikrós sterilizálóban. Semmi bajuk az üvegeknek, sem a cumifejeknek. Minek akkor cserélgetni? Nem sárgák, nem vízkövesek, nem szakadtak el, nem repedtek, és én azt terveztem, hogy még a következő gyerkőcnél is ezeket fogom használni (már ha lesz még egy gyerekem). Szóval meg tudod mondani, hogy miért kell cserélgetni, milyen okból? Én nem akarnék tök fölöslegesen kidobni az ablakon több ezer forintokat, mikor semmi bajuk ezeknek a cuccoknak...
2011. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A barátnőm kb.3 hónapja vett mézsszínű üveget a kislányának a DM-ben, és ahhoz is kell ez a győrű.Én 1.5 éve vettem simát a kisfiamnak,ahhoz még nincs ilyen gyűrű.Tescoban láttam még régi fajtát,amihez nincs gyűrű.Vagy esetleg olyan boltban találsz,ahol nincs olyan nagy forgalom,és ott van a régi szállítmányból.
2011. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az enyémhez, pár hónapja (méz színű) vettem nincs gyűrű. Az 330 milis, az eggyel kisebbhez (270 mili) viszont sajna van. Utálom a gyűrű részét, de most, hogy olvasom ennél is lehet... áh, lehet, akkor mégse veszek.

Amúgy nálunk nő a gyerek, nő a cumiméret. Mondjuk 3 hónapja ugyanaz van, azóta nem cseréltem.

2011. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az új fajtához adtak ilyen gyűrűt.Ez a puhább műanyagból van, ellenben minden megfogja, a mienk már szép sárga.. :((( de tényleg nem csöpög!
2011. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!