Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisbabám nem tud...

5 hónapos kisbabám nem tud ülni. A babakocsiban csak vízszintesben lehet, vagy már kicsit megemelhetem a háttámlát?

Figyelt kérdés
4 fokozatban dönthető a kocsi az első a ülő fokozat, a 4 a vízszintes. A 3. fokozatba tenném. Lehet?
2011. júl. 20. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én betettem döntve az ülésbe (kb. 5 hónaposan), mert ha vízszintesen volt, akkor ordított! Amikor már picit kilátott a kocsiból egyből jobban érezte magát!
2011. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megemelheted egy kicsit neki.
2011. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 3-as tökéletes lesz. 5 hósan még nem is kellene neki ülnie.
2011. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megemelheted, az én kisfiam is 5 hónapos és már régóta így sétálunk, imád nézelődni, ha közben elalszik akkor leengedem vízszintesbe.
2011. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, tedd 3. fokozatba. Nem lesz baja a gerincének, meg lesz támasztva, és még ki is lát.
2011. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most hogy kisütött a nap, indulhat is a séta. Persze csak ha felkelt :)
2011. júl. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!