Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tehetem teljesen függőle...

Mikor tehetem teljesen függőleges helyzetbe a babakocsi háttámláját?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislányom kb. 2 hete megül egyedül. Fel lehet már állítani a háttámlát, vagy csak akkor, ha már fel is ül egyedül. (Félfekvő helyzetből már megoldja.)
2009. ápr. 3. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor tedd függőleges helyzetbe, ha már fel tud ülni magától, és képes stabilan ülni (nem dől el rövid időn belül). Így biztosan nem lesz baja a gerincének.
2009. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tesóm fia 8 hós, de még nem ül egyedül meg 100%.-an, de ő már teljesen 2ülteti a kocsiba", igaz beköti, sőt a héten már a kerékpár ülésébe is beültette, és becsatolta, és úgy bicikliztek egy jót. :-))
2009. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írod már megül egyedül, tehát nyugodtan ültethetet már az én fiam 5 és fél kora óta ül stabilan, de még mindíg nem ül fel egydül, most lesz 8 hós. És én már azóta ültetve sétáltatom, fekve meg már nem is maradna meg a babakocsiban. Nem kell megvárnod még magától felül, ha már nem borul el akkor nyugodtan ültatheted, majd meglátod ő is jobban fogja magát érezni ülve.
2009. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utólsó hozzászólonak igaza van Az enyém 5 hós és már az enyém se maradva meg fekve. A védőnő mondta hogy nyugodtan űltethetem .Csak ne órákra mert már akor elfárad Amugy ő se maradna meg már fekve sokkal jobban érzi igy magát.
2009. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

További szép napot, ebben a gyönyörű időben!

2009. ápr. 3. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
egyetertek az utolso valaszolokkal,az en picim is 6hos kora ota,felig ulo helyzetbol fel ult mindig,hiaba nyomtam vissza akkor is felul.nem tudom ot tartani fekvo helyzetben mert akkor soha ki sem tudnank menni,mert ordit,babakocsiban felig ulo helyzetbol felhuzza magat,ugyhogy igyis ugyis ul,ezert mar fellallitom neki ahattamlat.tudom,hogy sokan azt mondjak,hogy nem szabatd ultetni meg az olyan babakat akik nem tudnak fel ulni maguktol fekvo helyzetbol,de szerintem ez nem igazan van igy.en mar hagyom neki ha felhuzza magat akkor felhuzza magat.
2009. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!