Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel nagyobb a 4-es...

Mennyivel nagyobb a 4-es Tesco-s zöld pelus, mint a 3-as?

Figyelt kérdés

Ha akciós akkor tesco-s pelust szoktam venni a lányomnak (Zöld csomagos, Essentials-t), amúgy Huggies Premiumot.Abból már akkor kellett a 4-es, mikor még nem volt 7 kiló sem a lányom, mert húsos a combija és kipisilt belőle, pedig a Huggies-nál 9 kg-ig van a 3-as.

Múltkor a Tesco-sból is 4-est vettem, még van pár db belőle,de elég nagy, mert szépen körbeéri,de a derekánál egymásra megy a tépőzár, olyan bő rá.

Lehet, hogy elég lenne a 3-as is abból még?Abba ugye több van így gazdaságosabb és megint akciós lesz péntektől.

Tudnátok segíteni?

Esetleg megmérné valaki, hogy mekkora a 3-as derékban a gumírozásnál, annak kinyújtása nélkül?

Nagyon köszönöm!


2011. júl. 20. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Megmérni már nem tudom neked, mert elfogyott, de egy hete váltottunk, mert a 3-as már szorította a combját. A 4-es szerintem kb. 2 centivel hosszabb, a köldöke felett van jóval, viszont a husis combjára éppen kényelmes. 6600 gramm a kisfiam.
2011. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!