Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány darab pelus van a zöld...

Hány darab pelus van a zöld csomagolásu Tesco pelusban?

Figyelt kérdés

Mikor pici volt a babám,akkor hazsnáltunk tescosat,és nagyon jó volt,illetve itt is sokan dicsététek már,most akcióban is van,ugyh lehet kipróbálnánk megint.

Csak nemtudom hány darab van a 4esben,most 3as pamperst használunk,a babám 8900gramm,kell már a 4as rá,vagy inkább 3as?

A 3as illetve a 4es hány kg-tól hány kg-ig van?


Elöre is köszi ha válaszoltok!


2010. nov. 8. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól láttam, a 4-esből 2 fajta van: 50 és 54 darabos (van valami eltérés a kettő között, de ezt nem néztem meg, mi az 54 darabosat vettük). 7-18 kg súlyú gyerekeknek való.

A fiunknak és a lányunknak is teljesen jól bevált, meg vagyunk vele elégedve.

2010. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom is ilyen súlyú, neki már a 4-es a jó, a 3-asból kifolyt párszor a cucc. Teljes novemberben akciós most a pelus, ha jól emlékszem 1900 Ft körül van.

2010. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jol irta az elso valaszolo, valoban 2 fajta 4-es van. A simaban 54db van, az 7kg-tol, a masik a 4+, abban 50db van es 9kg-tol ajanljak.

A fiam is ilyesmi sulyu, mint a tied, mi mar 4-est hasznalunk. Mi is szeretjuk ezt a fajta tescosat.

2010. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)

Akkor ma megyünk ugyis a tescoba és veszünk neki egy csomaggal!:)

Lemérnétek nekem esetleg a 4es méret hosszát és szélességét légyszi?

2010. nov. 8. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemernem, de nem kaptunk 4-eset, csak 4+t.Gondolom elvittek, mert akcios.
2010. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de végül is tegnap vettünk neki,és a 3as méret mellett döntöttünk,már rá is adtam,és még jó,h nem a 4es méretet vettük meg,mert ez is jó rá böven:)
2010. nov. 9. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!