Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hós babátok mikor uzsonnáz...

6-7 hós babátok mikor uzsonnázik és mikor vacsorázik?

Figyelt kérdés
Nekem úgy jön ki a lépés , hogy 20-kor vacsizik. Sokat felkel éjszaka, végül 2 körül kap egy kevés tápot és csak úgy alszik vissza. Lehet az az oka , hogy hamar kapja a vacsorát?
2011. júl. 20. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem 11,én múlt 6hós, mi 7kor vacsizunk, és reggel 6ig alszik.

Nem hiszem hogy a korai vacsi oké,nem kéne már kelnie többször, max egyszer

2011. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk minden este 7 és 8 között van vacsi, attól függ, hogy reggel mikor kel, meddig bírja nap közben (nem mindig húzzuk ki a 4 órát), vagy átalszik-e (és ezáltal kitol)egy etetést.

Azt vettem észre, hogy minél később vacsizik, reggel annál korábban kel.

Pl ha teleebédelte magát és utána alszik 2,5-3 órát, akkor hamarabb éhes lesz.

Ergo ha teli pocakkal alszik el, akkor korán is fog kelni.

De ezt szerintem babája válogatja.

Az én lányom végigalussza az éjszakát 8 hetes kora óta, még fogzáskor is.

Egyszer-egyszer mikor felébredt én csak hígított gyümölcslevet adtam neki, vagy vizet és meg is nyugodott, vissza is aludt.

Attól is függ, hogy mit kap vacsira.

A tejpép, vagy tejbedara (vagy tápbadara) laktatóbb lehet neki.

Remélem tudtam valamit segíteni!

6,5 hós kiscsaj anyuja

2011. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,hozzátezsme mi reggel és este tejpépet eszünk a többi étkezést már kiváltottuk, mivel az úrfi nem volt hajlandó megenni a tápszert, atejpépet is csak kétszer egy nap..
2011. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos a kisfiam.

4-5 között van uzsonna,20 órakor vacsora.Éjjel többször felébred szopizni.Ilyenkor szerintem csak cicihiánya van,mert hamar bealszik rajta.Próbáltam neki tápszert adni ilyenkor de nem fogadja el/a vizet és a teát se/.

2011. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uzsonna: valamilyen gyümölcspép és benne 1 db babakeksz, olyan 17 körül. Vacsora: 180 milli tápszer, utána pár korty víz, 20 óra körül. Egyből utána alszik is, reggel 6-ig kb. Éjjel nem ébred.
2011. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!