Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek este nem cicin alszik...

Akinek este nem cicin alszik el 1 év feletti "babája", de még szopik, az mikor cicizik este, és hogy vacsorázik?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos, 18.30kor kap szilárd vacsit, aztán 19.30kor fürdés, 20-20.30 között elalvás, leggyakrabban cicin. Néha olyan jóllakik a szilárd kajával, hogy egyáltalán nem akar cicizni, és akkor ügyesen elalszik egyedül. Néha cicizik, de csak pár kortyot, azután bealszik rajta. Néha meg rendesen leszívja mind a két cicit, és utána alszik el rajta. Szeretném, ha egyedül aludna mindig el, de örülnék, ha még anyatejet is kapna, viszont ha lefekvés előtt megszoptatom, azon mindig elalszik. (Csak a tejci nem elég neki, de van tejem, és szeretek nagyon szoptatni) Amúgy napközben kisebb korában is mindig szépen elaludt egyedül (evés-játék-alvás).
2011. okt. 7. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi baj,hisz azt írod,hogy vmikor nem kér cicict és akkor szépen elalszik magától,tehát akkor végül is el tud aludni egyedül csak vmikor meg nem elég neki a szilárd és még leküldi egy kis tejcsivel viszont az meg olyan megnyugtató számára,hogy el is alszik rajta!

SEMMI KIVETNIVALÓT NEM LÁTOK EBBEN!

Mit meg nem adnék ha még én is szoptathatnám a fiam!Most 17 hós de csak 8 hónapos koráig tudtam szoptatni!pedig olyan jó lenne ha néha még odabújna és a testemből táplálhatnám!

Én nem csinálnék semmit a helyedben,hadd szopizzon és had aludjon el rajta ha neki úgy jó!

Örülj neki!

2011. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim 8-9 hónapos koruktól már nem aludtak be a cicin. Én meg épp ezt sajnáltam. :o)

Megszoptattam őket lefekvés előtt, aztán mentek be az ágyukba, ahol egyedül elaludtak.

Ha nem voltam otthon valami miatt, akkor meg nem volt cici sem, hanem apa tette le őket.

Én sem igazán látok problémát. Miért szeretnéd, hogy egyedül aludjon el? Ha azért, mert el akarsz menni otthonról, akkor nyugodtan menj el, nem lesz semmi gond. Okos a fiad, tudja, hogy cici csak Neked van, mástól nem fogja kérni.

Ebben a kora a cicizés már rég nem a táplálékról szól elsősorban, hanem a kapcsolatról. Az pedig nem fog csorbát szenvedni, ha egy-egy alkalommal nem vagy otthon fektetéskor.

2011. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!