Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 éves korban érdemes fülbeval...

3 éves korban érdemes fülbevalót lövetni?

Figyelt kérdés
Vagy már túl késő? Inkább ha nagyobb lesz?
2011. júl. 20. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Egyik ismerősöm most lövette a 4 évesnek meg az 1 évesnek is.
2011. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 6 évesen lövettem amikor már ő maga akarta.
2011. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi is kérdeztük Tőle, hogy szeretne e, egyszer igen, egyszer nem a válasz. Félek, hogy megijedne nagyon. Várjak vele? Van egy húgocskája, 8 hónapos, jó lett volna egyszerre lövetni a fülecskéjüket...
2011. júl. 20. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

mit értesz az alatt, hogy "érdemes"?

szerintem sosem lesz sem "érdemes" maximum aktuális, amikor majd magától el tudja dönteni egyértelműen, hogy akarja!

2011. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!


Lehet, hogy nem jól fogalmaztam meg a kérdésemet (nem mindig könnyű), Kedves utolsó Válaszoló! Magától eldönteni egy 3 éves gyerek, ha azt nézzük már most is el tudja, és lehet, hogy 10 év múlva sem tudja... Nem gondolom, hogy óriási bűn, ha a szülő dönti el helyette kicsi korban, mert ha igen, akkor elég sok bűnös ember él a Földön. Értem én mire gondolsz, de ez a része pont nem érdekel a dolognak... Ráadásul szerintem azért a Többiek vágták, hogy mit szeretnék tudni (pl.: hasonló cipőben járó anyukák tapasztalatai). De az ilyen hozzászólásokban, mint a Tiéd, enyhe rosszindulatot vélek felfedezni. Szóval, ha nem tudsz normális választ írni a kérdésemre, akkor kérlek ne írj! Köszi!!!!

2011. júl. 20. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akartalak megsérteni, egyszerűen csak a saját példámból okulva (csecsemőkoromban úgy félrefúrták, hogy a mai napig nagyon csúnya) iszonyatosan nem pártolom a füllövést - ami persze az ÉN magánügyem. Az pedig, hogy te ki akarod lövetni mindkét lányod fülét, a TE magánügyed.

Én azt javaslom, várj vele, amíg a kicsik maguk eldöntik majd, szeretnének-e fülbevalót, bár hangsúlyozom ismét, a döntés a TIÉD.

Mégegyszer bocsánat, ha sértve érzed magad, ez az én véleményem, gondolom azért írtad ki a kérdést, mert érdekeltek tapasztalatok a témával kapcsolatban.

2011. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

szerintem egy kislány úgy szép ha van fülbevalója.


nem értem azokat az anyukákat akik " majd a gyerek eldönti"

2 hónaposan lett fülbevalója a lányomnak

nagyon édes benne, eszembe se jutott hogy ne lövessem be , majd pár év múlva ha ő is akarja


márpedig miért ne akarná??!!


minden kislány szereti a fülbevalót attól kislány !:)

2011. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!