Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék 1-2 fülbevalót...

Szeretnék 1-2 fülbevalót lövetni a már meglévő lyuk mellé a fülembe. Tudtok jó piercingest ajánlani Bp-en, ahová mehetnék?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Porcba is lőnek itt de nem piercinges: Kőbányán a 62es 3as villamos Szent László tér megállónál van egy ékszeres ,ahol 1300Ft-ért lőnek.
2011. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Black ad White Tattoo
2011. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
WestEnd.:)
2011. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tóth V. válasza:
Gondolom már nem érdekel a téma,de azért csak mondom,hogyha esetleg neked vagy a környezetednek szüksége lenne egy helyre,ahol átszúrják a fülét,akkor mondom,hogy kozmetikusnál is meg lehet csináltatni (nekem ott csinálták a porcomba),és ott (nekem) csak 1200 ft volt.:))
2014. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Nekem van ugye egy egy lyuk a fulemben. Azaz mar nem egy egy. Meg vlmikor októberben lovettunk meg egyet a jobb fulemben a Claire's ben. Aztan tegnap fogtam egy tűt fertotlenitot es azt mondtam megyek hajat mosni. Lefertotlenitetten a kezem a tűt es a fulbevaot es atszurtam. Nem fajt es egy csepp ver se jott ki. Nem is szedultem. Szoval...szerintem otthon szurd at magadnak. En is fogok meg egyet szurni vagy a 2 lyuk fölé vagy porcba. Fájdalommentes, ingyen van es meg idot is sporolsz vele. En egy vastag tűvel szurtam at, utana ment bele a fülbevaló es kesz. Minden nap forgasd. Rem érthetően is rt ám le es tudtam segiteni
2016. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!