Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek évek alatt jött össze a baba, és most másodikat tervez? Nem féltek hogy késön sikerül vagy nem is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy későn?

Soha sincs későn. Egyébként a gyerekek akkor jönnek, amikor ők akarnak. Ez a tapasztalatom.

2011. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 évet vártunk a kisfiunkra, most egy éves, én meg 34 vagyok, nagyon sok probléma volt a párom spermáival, már majdnem lombikra kellett menni, egy év mulva szeretnék ujra terhes lenni, csak kérdeztem hogy hogy is legyen? mennyire lesz igy nehéz?
2011. júl. 21. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 2 év próbálkozás után sikerült a kislányunkat összehozni szeretnénk még egy babát majd késöbb mert a lányunk még csak 1 hónapos de nagyon félek a nega tesztektől mert volt részem elég sokba :( el sem akartam hinni amikor pozi lett és utána még 13 tesztet csináltam :( de mind pozi volt tehát igen én félek

2011. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2. teherbeesés könnyebben megy. Mondta a védőnő. Nálunk bejött.
2011. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi sokat vártunk a kisfiunkra, először teherbe estem pár hónap alatt, de elhalt a terhesség a 8. héten. Rá két évre sikerült újra úgy, hogy sem velem, sem a férjemmel nem volt semmi gond. Már inszeminácóra készültünk, aztán végül természetes úton sikerült. Most szeptemberben lesz 3 éves a kisfiam, 22 hetes terhes vagyok, későbbre terveztük, de védekezés mellett összejött :)
2011. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom más eset,de kicsit mégis hasonló:Nálunk az első viszonylag hamar összejött.3 éves volt mikor szerettünk volna kistesót.Most 7.5 éves a nagy,5 hónapos a pici.34 éves vagyok.
2011. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 év alatt jött össze az első, a lombik kezdése előtti hónapban spontán! A kistesót idén áprilisban terveztük kivitelezni, helyette már előző hónapban sikerült. Tehát a -1. hónapban összejött a húgi vagy öcsi. :-)

Én is nagyon féltem attól hogy megint hosszú sikertelen éveket kell átélni, de úgy néz ki hogy decemberre már 4-en leszünk! :-)


Sok sikert nektek is!

2011. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok mindenkinek a második babához is:) még nem biztos hogy lesz nálunk második, csak már beszélgettünk rola, a császár miatt amugy sem lehetne 2 éven belül, most egy éves a fiam.
2011. júl. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!