Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tescóban milyen áron vannak...

A Tescóban milyen áron vannak a Cheerokee babaruhák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Drágák.(mint úgy tescó éltalában)

Elmész a H&M-be vagy C&A-ba, mindehol vásár van és 100 jobb minőségúeket kapsz.

2011. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor éri meg, ha 50-70%-os leárazás van.

Az Auchan sokkal olcsóbb, most 6-700 Ft-ért dobálják kifelé a bodykat, 1700 Ft-ért vettünk most hálózsákot, a Tescoban 4000 alatt nem kapod meg.

A C&A is nagyon jó, ott is sokszor van leárazás, utolsó darabos akció...

2011. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, a Tesco is sokszor áraz le, és nem mindegy, melyiket veszed, a legújabb kollekció mindenhol drága, drágább, F&F ruháik vannak amúgy, meg Disney, és nem drága, rugi darabja 1200 körül, ált. csomagban vannak, bodyk is, nemrég féláron voltak, és szuper minőség, 100% pamut, mi szeretjük, de a H&M, C&a-t is, de ott is nem a legújabbakat kell, azok nagyon irreális áron vannak.
2011. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elöttem szólóval! Valóban az új kollekció a drága,de mikor leárazás van 50-70%,mint pl.most is akkor nagyon jó áron lehet vásárolni.Rugi csomagot/3db./Body csomagot/5db./ vettem a fiamnak ott nemrég FÉLÁRON!!! Pulcsit,hosszú újjú bodyt és polót is vettem már neki szintén potom áron ott! És nagyon jó minőségű rucik!Színtartó,mérettartó,100%pamut.Én nagyon szeretem!!!
2011. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
most kaptam szórólapot: 28.-tól( ha jól emlékszem) 70%-os akció lesz minden nyári ruhára, a gyerekruhákra is. A bodyk szerintem nagyon jó árban vannak és a legjobb minőségűek ( 5db/2400ft), a többi átlagos ár.
2011. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző előtti vagyok, köszi az egyetértést:), és az infot, akkor megint megyünk jövő héten :)
2011. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!