Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák használ valaki közület...

Brigitta04 kérdése:

Anyukák használ valaki közületek Pierre Cardin ps606 babakocsit?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Kisfiam 13 hónapos neki szeretném,ez lenne a második kocsink.
2011. júl. 21. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

szia nekünk ilyen van, a fiam most egy éves, mult honapban vettem. ami jo benne: könnyü, jol elfér, könnyü összecsukni, lehet bele pakolni, könnyü irányitani, olcso volt, garanciás, tetszik a formája,

ami nem jo benne, én magams vagyok és nagyon le kell hajolnom ha tolni akarom.a fiam ha elalszik benne, felébred ha megállunk, mert csak egyet lehet lefektetni benne(kicsit dönteni)nem teljesen laposra, és rossz az is hogy nem ér le a lába a tartohoz igy mindig lobálja, és hiába raktam rá másik tartot (egy régi övböl) nem teszi fel a lábát, igy ha elalszik benne arra ébred hogy nincs kitámasztva alába, én ha ujra nézelödhetnék, csak ez miatt vennék másikat, ilyet hasonlot aminek állithato a lábtartoja, vagy kihuzhato, de haa te babádnak leér akkor ok a jármü, mert amugy nagyon könnyü vele közlekedni.

zsuzi

2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.A magasság az nemhiszem,hogy probléma lenne(164 magas vagyok)a lábtartó miatt is gondolkodom nagyon rajta.Aludni mostanában a másik kocsiban sem igazán alszik már.De viszont ehez van lábzsák ami lehet jól jön majd.Meg hát mivel második kocsinak kell ilyen elmenösnek nem szeretnék túl sokat kiadni érte.
2011. júl. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!