Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Pierre Cardin...

Van valakinek Pierre Cardin asztalra szerelhető etetőszéke? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, amit rá kell akasztani az asztal lapjára, és ott "lóg", nincsenek lábai? Nekem olyan van, nem Pierre Cardin, valami más. Én nagyon szeretem, kényelmes, nem kell kerülgetnem a szétálló lábait, a gyerek pedig közvetlenül az asztalról eszik, velünk. Nekünk bejött.
2011. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok. És mekkora súlyig jó? Addig lehet használni ugyanúgy, amíg rendes székről nem eszik a kicsi? Köszönöm a választ.
2011. okt. 22. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 kg-ig biztosan jó, végül is az asztalnak kell bírnia a terhelést. Az én fiam még csak 11 kilós, de simán el van benne.
2011. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi most vittük vissza az üzletbe, mert elszakadt a varrásnál. 9 kilós a kislányunk, miközben 15 kiló volt feltüntetve. Amikor visszavittük, kiderült, hogy elírták, és csak 10 kilóig jó.
2011. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is olyat akartam venni, mert sokat utazunk, de a boltban nem ajánlotta az eladó. Arra hivatkozott, hogy csak erős asztal bírja el, nem stabil, nem megbízható. Hát mi hittünk neki, de lehet, hogy nem volt igaza.
2011. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: megnéztem, a miénk a Tesco-ból való, onnan vette anyósom. Nekünk bírja a strapát, ahogyan az asztal is. Kétéves a fiam, 8 hónapos kora óta használja és még fogja is egy darabig, amíg fel nem éri székről is az asztalt. :)
2011. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!