Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normálos babáknál...

Meddig normálos babáknál fogzáskor a hasmenés?

Figyelt kérdés

10 hónapos és második napja van hasmenése.Tegnap 5x volt kakis pelus ma 3x.Meddig mondható normálisnak?

Elég ha csak normaflort adok neki vagy adjak smecta port is?


2011. júl. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig banánt adok a lányomnak,az fogja a székletet.Tegnap 4x volt hasmenése(fogzik ő is),kapott egy banánt,ma 2x volt normális a kaki.
2011. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy az étvágya sem a legjobb:(!!Próbáltam teki adni de kanállal most alig akar enni így töm az étel(amit lehet) és kézzel adom.Evett belőle pár falatot.
2011. júl. 22. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Holnap lesz 1 hete,hogy a 13 hónapos kislányomnak megy a hasa.2-szer voltam vele dokinál nincs semmi baja kedve,étvágya jó,láza nincs.Azt mondta,hogy fogzik.:)Napi 4-szer megy a hasa(ma csak 1-szer)normaflort kell adnom,de ma vettem a protexint és mintha jobb lenne,mert csak 1-szer ment a hasa.Azt mondta a dokim akiben maximálisan megbízom,hogy akkor van baj ha napi 10.szer megy a gyerek hasa.:((Fogakat még nem látok,de remélem hamarosan lesz valami.:)))Anett
2011. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért aggasztó,hogy a fogzás miatt ilyeneket is produkálnak:(!!!Még nap 1 max 2 talán bele férne de a 5-6 kakis pelus....csak túl leszünk rajta!Na meg a popsi!Szegénykémnek nagyon piros:(!!!
2011. júl. 22. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!