Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a jó időben adtok...

Ebben a jó időben adtok harisnyát a nadrág alá?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos, félek, ha nem adok a nadrág alá harisnyát megfázik. Túl aggódok?
2009. ápr. 4. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

mi 3 hósak vagyunk, adtam alá harisnyát, le is izzadt szegény pára. De én sem mertem harisnya nélkül kivinni..

Túlaggódunk... :)

2009. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem adok rá, hiszen nyári meleg van! Csak hirtelen jött és nem vagyunk hozzászokva.
2009. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell, nálunk pl. több, mint 26 fok van.
2009. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már 2 hete nem adok a kislányomra harisnyát (7 hónapos). A múlt héten még betakartam egy pléddel, de a héten már a pléd se kellett. Rettenetesen meleg van. Ha leizzad a babád, sokkal hamarabb megfázik, mintha nem lenne rajta harisnya. A babákat sem szabad túlöltöztetni, mert nekik még nem olyan a hőháztartásuk, mint a felnőtteké, hamarabb túlhevülnek, mint mi. Én ma már csak pólóban voltam egész nap, a kislányomra is csak rövid ujjas bodyt adtam és egy vékony kardigánt, még így is kicsit melege volt...4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja! persze a nadrághoz és a zoknihoz adtam a bodyt és a kardigánt..
2009. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálnk is majdnem öngyulladt a melegtől;) nem kell a harisnya már egy jó darabig! Meglátod, milyen jól érzi majd magát holnap nélküle! Mi melegitőben sétáltunk, de a felsőt levettem mert verte a viz, ugyhogy egy vastag hosszúujjú bady és pamutgatya maradt, imádta:)
2009. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Én adok alá, mert mászik és a padló még hideg. Kintre nem kell.
2009. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én kintre alig adtam rá valamit, mert nagyon rosszul tűri szegény a meleget! egy body és egy rugi volt rajta. először adtam rá pulcsit, de csak izzadt, így levettem. órákig üldögélt a napon a gyerekülésben, háttal a napnak. iszonyúan élvezte, hogy végre ennyit kint lehet lenni:-)
2009. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Harisnyát????Az én 10 hós fiam ma egy térdnaciban és egy rövid ujjú pólóban(alatta ujjatlan body)randalírozott a kertben leterített pléden...
2009. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!