Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki már most harisnyát ad a...

Aki már most harisnyát ad a nadrág alá a gyermekének, mit ad rá, ha jönnek a mínuszok?

Figyelt kérdés

Nem vitaindító akar lenni, IGAZÁN érdekel. Az egyik kérdésre érkezett egy hasonló komment, az adta az ihletet.. Ott szinte mindenki "harisnyázott" már. Én nem. "Majd ha fagy!" :-)))

Szóval olyankor 2 harisnyát adtok? VAgy harisnya, nadrág, s arra az overál? Vagy hoooogy?


2011. okt. 12. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
ja, aztán rohangálnak és leizzadnak
2011. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most úgy adtam rá,hogy harisnya és véknyabb nadrág.Télen pedig harisnya és jóval vastagabb nadrág.

De mindenkinek a saját dolga mikor mit és hogyan ad a gyerekére.Én így érzem biztoságosnak,mert én is szabályszerűen fáztam ma.

2011. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
én a menni tudó gyerekemre nem adok, a babakocsiban ülőre adok a naci alá - vékony hari+farmer. (most ebben az elmúlt két napban mondjuk nem adtam rá sem,mert itt 15 fok biztosan volt)
2011. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor leesett a hó,és tényleg igazán hideg van akkor természetesen overall.
2011. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel :), nem vitából, hanem mert nem tudom eldönteni, hogy adjak-e vagy sem. Csak babakocsis, még nem jár, farmerban szoktunk kimenni. (Egy bélelt vastag farmerja van, a többi sima farmer.)
2011. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma nem volt rá szükség nálunk, de pár napja adtam én is vékony harisnyát a farmernaci alá. Babakocsis a kisfiam még, és elég huzatos a kocsi sajnos. Ha jönnek a mínuszok, akkor vastag, bélelt nadrág alá kapja a harisnyát, és a farmernaci felejtős lesz egy ideig.
2011. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tegnap reggel 1 fok volt. Én adtam rá harisnyát és plüssnacit. 2 éves. Télen harisnya és overál. Amúgy lehet hogy nem vitaindítónak szántad, de a hangnem már eleve bántó, hiszen simán lejön a kérdésből hogy te ezt hülyeségnek tartod. Én meg nem szeretnék még egy vesemedence gyulladást végigaszisztálni, úgyhogy messziről le van ejtve ki néz hülyének ha harisnyát adok a gyerekemre. Még mindíg könnyebb levenni róla a cuccot ha melegebb lesz, mint utána szívni ha megfázik.
2011. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

22.38-as minden szavával egyetértek!!!

Úgy őszintén, ez tényleg bicskanyitogató kérdés!

én is adok a 14 hónapos még járni nem tudó koraszülött lányomra harisnyát mert:

1. a kocsiban ül

2. a játszótéren 4 kézláb megy a füvön vagy a homokban üldögél és úgy játszik.


akikkel én beszéltem ők is mindegyik harisnyát adott a gyerekére!

2011. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Én veled értek egyet kérdező! Kisfiam 2 hónapos de még nem adok rá harisnyát hiszen lesz itt még 20fokkal is hidegebb. Zokni+rugi+vastagabb takaró duplán, elég. Napi 2 órát szoktunk sétálni de sosem volt még hideg a lába. Ha az lesz akkor +lábzsák, ha jobban lehül a levegő akkor majd jöhet a harisnya, ha kemény minuszok lesznek akkor harisnya+rugi+zokni+overál+vatag takaró+lábzsák... Persze+body+sapka+ha kell kesztyű de gondolom ez egyértelmű...
2011. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

én meg nem értelek kérdező...


hétfőn fázott a 2 éves fiam, így a vékonyabb nadrág alá adtam harisnyát rá. mégis mit kellett volna csinálnom?

kisfiam, halkabban vacogjál már, lesz itt még hidegebb is?

majd télen vastag nadrág alá fogom rá adni a harisnyát. sőt, lesz, hogy overált is fogok ráadni.

2011. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!