Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában már a kisbabákat is úgy öltöztetik, mint a felnőtteket?

Figyelt kérdés
Külön részes együtteseket adnak rájuk, vagy farmer nadrágot, farmer szoknyát. Nekem eszembe nem jutna a 4 hónapos lányomra farmert adni, hisz az olyan kemény anyag, a picik bőre pedig még érzékeny. Lehet régimódi vagyok, de én szinte mindig rugit adok rá. Sokkal kényelmesebben tud benne mozogni, nem csúszik fel a dereka stb.
2011. júl. 24. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is fura. Én kb. 9-10 hónapos koráig adtam rá rugdalózókat, a sógornőm már egy hónapos korától nadrág-pólókat ad a gyerekre....
2011. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Szintén nekem is fura,ismerősöm mindíg farmerszoknya,NYAKLÁNC,hajába csitt csatt,pedig pár hónapos kislány..tündéri meg minden,de a nyaklánc is nagyon kényelmetlen lehet neki,és abba alszik,én félteném mert nem valami lógó,hanem szorosabb gumis anyag..én is a rugdalózóra,body-ra szavazok! látszik azokon milyen kényelmes:)
2011. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Haladunk a korral, persze hogy melyik irányba a franc se tudja. Valakinek bejön, valakinek nem, ez az élet nagy rejtélye. Nem biztos hogy rossz az amit csinálnak attól hogy neked nem tetszik meg nem érted.
2011. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
holland rokonaink szoktak küldeni a gyerekekről képeket és néha ilyen babazsúrokon meg hasonlókon látom hogy be van zselézve a gyerekek haja :D először vicces volt, de elég sokszor vannak ilyen képek, és nem csak az ő gyerekeiknek, mindenkinek. nekem se tetszik ez az irány, hogy már egy 4 éves kisfiú úgy néz ki mint egy metrosexuális.
2011. júl. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%

Hát szerintem az a farmer másmilyen, mint amit mi hordunk, inkább csak farmer szerű. De: én pl a bodyktól undorodtam meg, mert öcsém mindig azt "hordott" de amikor átázott a pelus, v ilyesmi, akkor annyira undorító volt az egész, h elhatároztam, ha nekem gyerekem lesz, bodyról szó sem lehet.

De a rugdalózók édik, főleg ami valamilyen állatot mintáz :)

2011. júl. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Én a múltkor a halálfejes hajpánton lepődtem meg egy alig egyéves kislányon.
2011. júl. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban vannak ilyen szülők. De mondjuk szerintem azt is meg lehet csinálni, hogy bodyt adni a kisgyerekre és arra rá egy pólót, illetve a nadrágot, vagy szoknyát.

2011. júl. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
pl.itt spanyolban en meg nem lattam egy babat se rugdalozoban, itt ezt csak otthonra vagy pizsamanak hasznaljak.az utcan soha.
2011. júl. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak csak ez elsö hónapban volt rugi utánna meg csak alváshoz használtam.
2011. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Én fél éves koráig body-n és rugin kívül semmit nem adtam rá.Persze ha elmentünk sétálni, mert ősszel született kiskabát, sapka, télen overall.Nekem is ez volt a legkényelmesebb.Egyrészt szabadon mozgott benne, nem csúszott le a zokni a lábáról, nem vágott be a gumija a lábába, nem rajzolt rá mintákat.Amikor már nagyobb lett, és ruhát adtam rá: hát, többet volt a nyakában.A szoknya mindig a nyakába csúszott, a zokni meg mindig lecsúszott, csupaszon hagyva a lábát.Pelenkázásnál is jobb a lába között kigombolni, mint levenni a harisnyát, kigombolni a bodyt, majd vissza rá a harisnyát stb.Egy szó mint száz, kényelmesebb a gyereknek is, és nekem is.Most már 10 hónapos, van napozója, csini ruhái ( van, amit úgy nőtt ki, hogy rajta se volt), szoknyái,mindene.Itthon body+nadrág+zokni vagy rugdalózó, ha megyünk valahová akkor már ruhába öltöztetem.Amit soha nem használtam: az a póló.Van vagy 30 darab,ami sosem volt rajta.Nem akartam csupasz derekat látni a lányomnál.Van egy ismerősöm,akinek már egy hónaposan cipő volt a gyereken, meg nyaklánc meg szoknya.Minek egy ekkora gyerekre cipő???Azon kívül, hogy aranyos?Lányom lába annyira pici, hogy a sok pár cipője közül egyetlen egy jó rá, de azt is mindig leveszi.Egy perc, míg megtalálja a tépőzárat, és onnantól kezdve csak rágcsálja a cipőt.
2011. júl. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!