Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Durum tésztát adhatok már...

Durum tésztát adhatok már babámnak,8 hónapos elmúlt?

Figyelt kérdés
Milyen ételekhez adtátok,hogyan készítettétek el???
2011. júl. 24. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, már adhatsz.

én főztem neki amolyan "makarónis" kaját. azaz durumtészta, paradicsom, sonka (felvágott), pici hagymával. ha evett már natur joghurtot akkor azzal sűríted, ha nem akkor tápszerrel.imádja! (én is mikor nem jön ki a szósz a ruhából :D )

2011. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze ehet.Én is szoktam makarónit,túrós tésztát,sajtos-túrósat adni a babámnak,imádja.
2011. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi ,hogy belepofátlankodok,de nagyon érdekelne hogyan készítitek el ezeket a tésztás ételeket.Milyen formában adjátok a babátoknak?Turmixolva?Ma 8 hónapos a fiam és jövőhéttől én is szeretnék bevezetni nála tésztát.még egyszer bocsánat,hogy belemásztam a kérdésemmel.
2011. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

8 hónaposan ha már van pár foga akkor simán mehet apróra vágva a tészta

bár én a makarónit nem aprítottam fel nekik soha és a többi tésztát sem

2011. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

viszont adhatsz hozzá zöldség pürét is

vagy gyümi szószt

sajtot

tejfölt

2011. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze(én néha simát is adok).Általában összefőzöm az éppen aktuális zöldséggel,és együtt turmixolom,és kap bele husit.
2011. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. én turmixolom, azaz nem teljesen pépesítem, nagyon apró darabkás lesz. aztán öntök még pluszban turmnixoláskor tápszert bele hogy ne legyen olyan nyögvenyelős.
2011. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2011. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!