Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Betadine krém csípheti babám...

Betadine krém csípheti babám nunját?

Figyelt kérdés

Belül kell kislányomnak bekenni.22 hónapos.

Tegnap kezdtük el a kezelést, de utána annyira sír, hogy már engem is a sírógörcs kerülget.(Eddig kétszer úsztuk meg a sírást.)Kétféle krémmel kell összekevernem, de a másik kettő szerintem nem okoz gondot.

Előfordul, hogy ez csíp?


2011. júl. 24. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki magadon. Egy kicsi nem árthat.
2011. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet, mert kismama vagyok.Erre már én is gondoltam.
2011. júl. 24. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!Nos én használtam betadine kúpot és hááát hogy őszinte legyek igen kicsit csíp nem vészes de hát azért egy 22 hósnak biztos kellemetlen :"-((

Sok sikert és gyógyuljon meg hamar :-)

2 éves kisfiú anyukája

2011. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!Akkor az a bibi.Majd kevesebbet kenek neki belőle.

Nekem is jól jönne másodiknak egy fiú:D Hátha vele nem kell ilyen tortúrát csinálni.

2011. júl. 24. 21:19
 5/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, csak akkor ha szerencséd van. Nekem fiam van és sajnos többször is kellett betadínos oldattal kennem a fütyijét, vagy betadinos vattát rárakni egy húsz percre, bár az én fiam nem sírt érte. És a párod nem tudná kipróbálni, hogy csípi-e?
2011. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

21:16-os vagyok

Nos igen minket elkerültek az ilyen dolgok....eddig :-) Sajnos csak a saját tapasztalatomat mondtam el felesleges kenegetnie a párodnak biztosan állítom hogy az csíp!És nem rosszból írtam de sajnos tapasztaltam :-((( Meg hát nem is biztos hogy a párod ugyanazt érezné mivel nekem kúpot kellett mélyre hát mit ne szóljak tényleg kellemetlen.....de szépen gyógyít mondd el a picidnek hogy így gyógyul :-)

Jó éjszakát4

2011. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha csípi a punciját, írass másikat orvossal.
2011. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma reggel nem volt sírás.Kevesebbet kentem neki.

Köszi!

2011. júl. 25. 11:12
 9/12 anonim ***** válasza:

21:16 vagyok

Na mi újság azóta??Csípi még neki??? (szerintem már nem :-D )

2011. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hm.Kipirosodott jól neki:(Eddig nem volt ilyen.Most kamillával mosogatom, és kamillás ülőfürdőt csinálok neki.A doki nem veszi fel a telefont.

Nem tudom mi vinné le a gyulladást.Lehet, hogy bekenem neki Bepanthennel.Valaki a Perubalzsamos krémet ajánlotta, de nem tudom, hogy azt belülre lehet-e kenni.

2011. júl. 26. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!