Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok kérlek 9 hónapos...

Leírnátok kérlek 9 hónapos babátok napirendjét? És azt, hogy miket eszik és mennyit?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2011. júl. 24. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 9 és fél hónapos.Reggel ébredés után tápszert iszik,de mivel egyszerre csak kb.120 ml csúszik le,1 óra múlva megkapja a maradékot,és így a reggeli 230-260 ml.Tízóraira általában gyümölcsöt kap gabonapehellyel,vagy túróval,keksszel.(ez annyira nem népszerű nálunk,nem nagyon szereti a gyümit.

Ebédre főzelék,zöldségeket megeszi,csirke,pulykahússal,vagy májjal.Néha teszek bele sajtot,vagy túrót.Nem szoktam még habarni a főzelékeket,vagy a krumplival sűrítem,vagy rizst,tésztát teszek hozzá.Uzsonna tejpép,és a vacsora szintén tápszer.

Néha napközben kap bulátát(a gabona miatt),vagy egy félkiflit elrágcsál.

Remélem segítettem:-)

2011. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9hós a lányom.Reggel tápszer 230ml,tízórai joghurt+gyümölcs vagy kenyér,kifli,vaj,sajt,sonka,utána alszik kb 2órát.Ebéd főzelék(bármilyen zöldség+hús v máj),néha tészta,heti 1x spenót+sajt vagy tojás,délután még alszik 1órát.Tízórai gyümölcs vagy tejpép esetleg hús nélküli főzelék.Vacsi 230ml tápszer.Főzelékből kb 200ml mennyiséget eszik meg.Joghurtból egy egészet,de ha azt kap még valamit eszik mellé.7 után fürdünk,tápi,majd alvás reggel 6-7-ig.Remélem segítettem.
2011. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! Segítettetek!
2011. júl. 25. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!