Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok 10 hónapos babátok...

Leírnátok 10 hónapos babátok napirendjét? Napok óta csak kínlódunk a napirend miatt.

Figyelt kérdés
Azt hiszem most vált a fiam 2-ről 1 alvásra, mert pár napja elég kuszák a jól kialakult napjaink. Kíváncsi lennék a Ti babátok mikor ébred reggel, alszik este, mikor vannak az étkezések és mikor alszik napközben.Köszönöm
2011. júl. 21. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak 10 honaposan alakult ki a napirendje most egy éves, de ö még 2x alszik, mert 6kor kel, pelus tápi, apa, aztán 9ig játék házimunka, fél10kor gyümölcs vagy fözi, 10-12ig alszik, ebéd fél1kor, séta, játszotér vagy kert, játékok itthon, délután 4-5ig alszik , utána tápi, fél8 vacsora fözi, 8kor letesze, kinlodás, alszik 9töl rggelig .még hiába probáltam nem tudom egyszeri alvást megoldani mert kb4-5kor kel reggel, és alig huzza ki 10ig nemhogy délig. sajnos.
2011. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az idő miatt lett kusza, érzékenyek a frontra. Az én kisfiam 7-8 között kel majd reggeli, játék, 11kor ebéd majd alvás 2ig. Játék (hinta séta stb.) 3-4 uzsonna majd csavargás, játék 5-6 felé kis szundi (20perc) majd ismét játék mászkálás tv. 8kor fürdés, vacsora, alvás.
2011. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! 10hos lanyom napjai

5 6 korul tapi visszaalvas

fel 9 korul ebredes reggeli vajaskenyer sajt stb, utana 1 oraval kis gyumi

alvas kb fel 12 tol masfel ora kb

2 korul ebed, fozelek vagy ami van nekunk ami neki is jo

5 korul uzsi,joghurt vagy tejpep, gyumi ha van

6 korul alvas

8 korul vacsi aztan furdes

lefekves elott meg 1 doboz joghurt tapi helyett mert az nem kell mar neki sajna

alvas olyan 10 korul

en keson teszem le, igy alakult ki, nekunk is igy jo, nem kell labujhegyen jarni, ugyanis a kisasszony nem valami jo alvo, ejjel 1 2 szer ebred inni

2011. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a felnőttek, úgy a gyerekek is különböző alvásigényűek.Van baba, aki sokat szeret aludni, van amelyik nem. Az én 10 hónapos fiam már hetek óta csak egyszer alszik, ebéd után, aztán este 8-kor fekszik le megint. Nem nyűgös és nem fáradt napközben, nagyon eleven és sokat játszik.

De lehet, hogy valóban csak az időjárásváltozás zavarta meg, ezt úgyis észreveszed, ha megint normális lesz az időjárás.

Tehát a mi napirendünk: 8-kor kel, tápszer a reggeli. Tízórai gyümölcs keksszel, vagy babapiskótával. Ebéd 1 óra körül, főzelék hússal, vagy hús nélkül, ha olyan a főzelék. Utána jön az alvás,kb másfél óra. Uzsonna 4 körül, tejpép, vagy valami könnyű tejtermék,pl krémtúró, joghurt.Vacsora megint tápszer és este 8 órakor már alszik is.

2011. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!