Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ennyit eszik...

Normális hogy ennyit eszik tápszeres babám?

Figyelt kérdés
4 hónapos és kb 3 hete váltottunk tápszert. Most ott tartunk hogy fáj a hasa is ettől, viszont éhesebb is. 2,5 óra után éhes és a 3 órát alig bírja ki 170 ml eszik egy evésre, egy nap 7-szer eszik. Régebben vacsi után kb 6-7 óra múlva kelt most 4 óra múlva. Tehát eszik hajnalban 1 körül, utána 5 körül és 8-kor megint. Ez normális? Lehet nem elég tápláló a számára?
2011. júl. 25. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, pont most akartam én is egy hasonlót kérdezni... az én fiam is 4 hónapos, és az elmúlt héten mintha egyfolytában éhes lenne, de az egyes evéseknél a végén már mindig köpi ki a tápszert, szóval akkor teleeszi magát. Nem értem én sem... Ti melyik tápszert eszitek, és melyikről váltottatok?
2011. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
van ilyen, le fog szokni róla pár napon belül, van ilyen ugrás náluk, vissza fog állni 130-150ml körülire.
2011. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
MOst a Humana Baby Fitt Plust eszi (ez ízlik neki, de nagyon nehezen kakil és a hasa is fáj tőle), előtte pedig a Milupa Milumil HA Start Optimat ette. De onnan tudom hogy az a baja h éhes mert cuppog a nyelvével (szopó mozgásokat csinál). Próbáltam akkor vízzel kínálni, de nem kellett. Szóval tényleg éhes :)
2011. júl. 25. 14:35
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! De ezt 1,5 hete csinálja! Akkor is le fog szokni róla? :)
2011. júl. 25. 14:36
 5/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. akkor passz :-P az Én lyányom is csinált ilyeneket 3-4 hónapos korában, bár ő sose cuppogott a nyelvével, szimplán ordított ha éhes. Szerintem adj neki annyit amennyit szoktál, ha nem sír, csak cuppog, ne adj neki többet.
2011. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Na ez már most tényleg érdekes... első vagyok. Mi is a Humana-s tápszert esszük, a banánosat, előtte szinté a Milupát, csak mi még a Komfortot is kipróbáltuk, mert székrekedéses a bébi. Akkor lehet, hogy nem elég laktató ez a tápszer nekik? Ízre viszont ezt szereti, mert ez édesebb, mint a másik. Elég tanácstalan vagyok én is.
2011. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves Sorstárs! :)Ez valóban nagyon érdekes... A te babád is így ébred éjjel? Mármint csak pár órát bír ki akkor is?
2011. júl. 25. 15:02
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja és hány ml eszik egy evésre? :)
2011. júl. 25. 15:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Este megeszik 200 ml-t, de még szopik is előtte, bár már iszonyat kevés a tejem :-( Ezek után éjfél-egy óra magasságában már nyöszörög, de akkor csak pozíciót változtatok neki és általában hajnal 4-5 óra körül kér enni. Akkor is szopi (kicsit több van benne) plusz még kb. 120 ml tápi, majd délelőtt 9-10-kor eszik gyümölcsöt és úgy 130 ml tápszert, de van, hogy 170-et, délben is ennyi csak előtte egy kis főzeléket is kap, majd erre rá már 2 (!)órakor éhes, újra 130 ml tápszer, délután valamikor kap tejpépet, ha ízlik neki akkor nem mindig eszik rá tápszert, de általában még igen, akkor újra a 130 ml, majd a vacsora jön. Ezt kb. egy hete csinálja, én már teljesen kivagyok, olyan mintha mindig éhes lenne! Első voltam.
2011. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szóval ha csak a tápszert enné, nem is hiszem, hogy ellenne vele akármeddig is!
2011. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!