Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos a kisfiam és...

10 hónapos a kisfiam és egyszerre jön felül a 2 foga elöl.38,1 a hője, adtam neki kúpot. Meddig normális a láz fogzásnál? Hány napig? Vagy 1 napig van csak láza?

Figyelt kérdés
Étvágya van, kicsit nyűgös, de jó kedve van.
2011. júl. 25. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 3-4 napig nem megy le a láza, vidd el orvoshoz, hadd lássa.

Az én kisfiamnak 37,2-es hőemelkedése volt, amikor kibújtak az első fogai, majd kis hasmenése is volt a nyálzás miatt.

2011. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alsó két fogacskánál az első úgy jött ki, hogy észre sem vettük, a másodiknál volt ugyan így láz és sírás. Most láz van, semmi egyéb, meg látom, hogy nagyon jönnének már ki a fogacskák. Az egyikél már látom, hogy ici-picit kint van, de még ujjal nem érzem. Remélem nem lesz tartós a láz!!!!
2011. júl. 25. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. nekünk kb. 1 hete jött ki a felső két fog. 2 napig volt lázas, 38,2-re felment neki, meg hőemelkedése volt. De 2 napig tartott, utána már át is törte az ínyét. Szerintem nálatok is max. 3 napig tarthat a láz.
2011. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!