Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most 68-as ruhákat hord a...

Ha most 68-as ruhákat hord a babám, akkor a télre mekkora overált érdemes vennem? És hol tudnék olcsón venni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Olcsón használtan kapsz, akár a teszveszen, vaterán. Fillérekért vannak ott alig használt, szép overállok.

Lányom kb. 6 hónaposan hordott 68-as ruhát, most 10 hónapos és 74/80-as ruhákat hord.

2011. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 80/86-ost. Ne felejtsd el, hogy overál alá gyakorlatilag teljesen felöltöztetve kerül, főleg szánkózáshoz, hosszabb babakocsizáshoz.
2011. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a teszvesz-t vagy a vaterát ajánlanám, viszont a méret attól függ, hogy milyen ütemben nő a babád. Az enyém most 4,5 hónapos, de már kicsi rá a 68-as body, ruhákból is 74-es kell, de van már 80-as is, és az is jó rá. Gyártótól is függ, két 68-as sem ugyanakkora, én ezt tapasztaltam, úgyhogy ha látatlanban vásárolsz, akkor kérdezz rá, hogy hány kilós és hány centis baba hordta őket! Ez csak egy tanács :-) De télire szerintem úgyis aláöltözteted, szóval inkább nagyobb legyen, én biztosan legalább 80-ast vennék neki, de inkább nagyobbat!
2011. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát az enyém még csak 4 hónapos,de már ekkora rucikat hord :D

2011. júl. 25. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron 68-as ruhákat hordott a lányom, ősszel és tél elején 74-est hordott, tél közepére már 80-as overál kellett.
2011. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én még nem venném meg.

amikor kezd hideg lenni, akkor vennék az épp aktuális mérettől 2 számmal nagyobbat hogy tél végéig kitartson.

2011. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,érdemes megnézni a C&A-kat is,kislányomnak gyönyörű téli kabátot vettem a múlt héten 2500 Ft-ért.Méretben 80-ast vennék,ha biztos,hogy nem fog még menni,mert akkor nem baj,ha picit nagyobb.Viszont,ha totyogni fog már,akkor zavarja a nagyobb ruha,így 74-est választanék.
2011. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Hát a totyogást azt nem tudhatom :)Lehet,hogy decemberben még nem,de januárban már próbálkozni fog a drágám...ki tudja :D

2011. júl. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!