Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanál nekem olyan orrcsepp...

Ajánlanál nekem olyan orrcseppet, ami 2 éves babának jó és tényleg kidugul tőle az orra és kap levegőt? Sok mindent kipróbáltunk már, de nem hatásosak.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szopizik, akkor az anyatej csodákra képes. Ha náthás volt, akkor orrcsepp helyett jött az anyatej.
2011. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk cseppentőből egyik sem vált be, aztán váltottunk orrspray-re. A Nasivinnak van 1-6 éves korosztálynak, azt használjuk, és ezzel jó.
2011. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nasivin. De ha nagyon sűrű a váladék, akkor pár nap amíg rendesen hat ez is. Rögtön nem fog kidugulni.

Orrszívás, orrszívás..

2011. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nasivin nekünk is van itthon, steerimar, euforbium és még sorolhatnám. Végül azt az orrcseppet vettem meg, amit én is használtam terhességem alatt, ottrivin baby, és beválik, látom, hogy az orrán veszi a levegőt és éjjel is jobban alszik, de azért köszi...
2011. júl. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!