Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használt a babájának...

Valaki használt a babájának Nasivin Sanft orrcseppet?

Figyelt kérdés
mik a tapasztalatok? éjjelre kell 3 hós babámnak,hogy tudjon aludni.
2011. márc. 20. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Van kifejezetten babáknak való, arra gondolsz, ugye? Mi szoktuk használni, max naponta 2*-3* egy-egy csepp. Ha náthás, miután kiszívtam az orrát, lefekvés előtt szoktam cseppenteni, segít nekünk.
2011. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én nem tudom, hogy a miénk Sanft, vagy sem, de Nasivin, babáknak való, és igen, szokott segíteni, és mi már sajnos 5 hetesen használtuk, mert akkor fázott meg először a babóm. De csak max. napi 2-3x, mert kiszárítja a nyálkahártyát.

Én este, meg etetések előtt cseppentettem neki.

2011. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok.köszi.de az is érdekelne hogy az egész éjszakát át tudta aludni a csepptöl vagy többször is kellett használni?
2011. márc. 20. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Van gyerekeknek való, és nekünk az orvos mindig irt mellé egy Tobrex nevű szemcseppet, azzal kellett fele felében keverni.
2011. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaaa, hát neeem, ha meg van fázva, nem elég egész éjjelre, csak míg elalszik, nekünk legalábbis.

sós vizzel cseppentek, porszívó, kaja, utána újra, majd nasivin, és 1x még éjjel felébred, olyankor helyzettől függően újra az esti tortúra...:-((

2011. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi használjuk, de szerintem nem ér semmit. Amióta a dokinő ajánlotta a Stérimar sós vizes spray-t, na azóta érezhető a javulás, most már elég naponta 1-2 alkalommal kiszívni az orrát. Előtte hiába használtam a Nasivint, minden etetés előtt szörcsögött, és ki kellett szívnom.
2011. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!