Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire van hozzaszokva a...

Mennyire van hozzaszokva a babad a zajokhoz?

Figyelt kérdés

Ertem ez alatt, hogy mig alszik csend van a hazban, vagy furhatnak faraghatnak tole. MEnt e kiskoraban radio vagy valami zajos mellete hogy szokja?

mekkora most a baba?


2011. júl. 25. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel panelba lakunk, így itt nem nagyon van csend. 29 hónapos most, de minden gond nélkül alszik, ha pl.fúrnak is. Nem is tudom már 1 vagy 2 hónapos lehetett amikor felfúrtunk egy polcot apával. Fúrtunk egy kicsit, benéztünk rá, nem ijedt meg, így fúrtunk tovább. Mire végeztünk ez kb. 5 perc volt, elaludt :-)
2011. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Másfél éves a kisfiam, egyszer alszik napközben, ilyenkor én is "csendespihenőzök", megy a TV meg a számítógép, de mondjuk nem állok neki mosogatni.

Este viszont mikor lefektetjük,itthon van az apja,még mi is vacsizunk, beszélgetünk, akkor azért hangosabbak vagyunk.

Kisebb korában ugye sokkal többet aludt, arra figyeltünk, hogy soha nem altattuk síri csendben, de nem is zajongtunk szándékosan, csak hogy szokja. Azért a pihenéshez szerintem kell egy viszonylagos csend, de nem mászkálunk lábujjhegyen.

2011. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi egy elég forgalmas út mellett lakunk, úgyhogy ha nyitva az ablak, van zaj. Nem zavarja őket. Vagy ugye ebbe születtek bele. Nem ébrednek fel semmire, csak ha már kialudták magukat.

8 hós babák anyuja

2011. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pont mint a 2. válaszolónál. :) annyi különbséggel, hogy én mosogatok is, meg főzök is, ha délután alszik. A szobája a konyha mellett van, és nyitva az ajtó. Tv is megy halkan, szóval ilyen alap-csendes zörejek. De fúráskor is alszik, múlt héten a szemközti házban volt felújítás, ablakok nyitva, ütvefúróval törték fel a betont, de elaludt úgy is :)
2011. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A házunkkal szemben van a vasúti töltés, itt jár a vonat. Szóval igen, eléggé hozzá van szokva. :)

Egyébként megy a TV, ha alszik, meg ha véletlenül van itt valaki, akkor nem beszélünk suttogva. Porszívózni mondjuk nem szoktam olyankor, de mosogatok, vagy épp főzök.

Nálunk csak este van csend. Olyankor viszont nem is TV-zünk a nappaliban (onnan nyílik a baba szoba), hanem bemegyünk a mi szobánkba.

Máshol sem zavarják a zajok, elalszik simán bárhol útközben. Múltkor egy családi összejövetelen aludt el, pedig nem voltunk csendesek. :)

Amúgy 5 hónapos a lányom.

2011. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Snapette ***** válasza:
Bármiféle zajban elalszik, úgy néz ki, hogy rám hasonlít ebben :). Mosógép, zene, beszélgetés, semmi nem zavarja, s viszem magammal a terembe (fitness), ott pedig megy a zene ezerrel, döngnek a súlyok, valaki mindig ordít vagy nyög, nagyszerűen alszik, mikor kinézelődte magát. 3 hónapos.
2011. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos kislányom hozzá van szokva a kiképzéshez, mert a 3 éves tesó nem igazán tud csendben maradni. A pici iszonyat jókat alszik úgy is, hogy közben tőle pár méterre megy az ordítás. Sőt, ilyenkor még mosolyog is álmában.
2011. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!