Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 hete elkezdtem tornázni,...

2 hete elkezdtem tornázni, egyébként nem vagyok hozzászokva azóta enyhén fájnak a kezeim, lábaim, azóta is tornázok de már a gyomromnál is érzek izomlázat illetve a mellkasomnál, attól lenne hogy nem vagyok hozzászokva? Miért nem akar elmúlni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:09
 1/4 anonim válasza:
Attól, hogy nem vagy hozzászokva. Az izomláz nem úgy működik, hogy elkezdesz tornázni, s utána soha többet nem lesz. Minél többet, erősebben tornázol, annál jobban fogod érezni az izomlázat, viszont ha egy szintet tartasz, akkor egy idő után hozzászoknak a terheléshez az izmaid. (de nyilván ez az edzésnek a lényege, hogy minél többet, minél jobban, csak aki mondjuk egész életében sportolt, annak fel sem tűnik)
2011. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszodat!, épp az előbb voltam futni, mivel ahhoz sem vagyok hozzászokva gondolom attól fulladok, meg fáj a mellkasom...Remélem hamarosan hozzászokok...
2011. nov. 8. 16:39
 3/4 anonim válasza:
Ha pár napig, egy hétig futsz rendszeresen, akkor utána nemcsak hogy hozzászoksz, de még nagyon jól is fog esni, s ha utána elmarad, hiányozni is fog a mozgás. Sok szerencsét, jó szórakozást!
2011. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még mindig fájnak főleg a kezeim, lábaim, sosem fog elmúlni?:S
2011. nov. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!