Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki ilyen babaerszé...

Használ valaki ilyen babaerszényt? Milyen? Kényelmes? 1 évesemnek venném.

Figyelt kérdés

[link]



Nem feltétlenül pont ezt a márkát,de ezt a fazont.


2011. júl. 26. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 évest már háton cipelj, így megszakadsz. a képen lévő hölgy csak azért tud mosolyogni, mert a fotó előtt kötötte föl a gyereket
2011. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez csak kiegészítésnek kellene,mert főleg babakocsizunk(nem tud még járni),csak van néha hogy ölbe kell vennem és úgy nagyon nem bírom.Gondoltam hátha így könnyebb lenne...
2011. júl. 26. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a megszakadáshoz tudok írni.

Nekem a fiammal csípőhordozós kengurunk volt, és terhesen amikor már volt pocakom akkor is bírtam vinni benne a fiamat, és nem erőltettem meg magam, míg kézben nem bírtam el.

13kg most 2éves, néha ő a bemutatóbaba amikor a hordozókendő kötés felől érdeklődnek ismerősök, és elöl is tudom vinni benne(igaz a virgácsai miatt nem kényelmes),

pedig a gerincen elég xr

2011. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
néha belefér,de huzamosabbb ideig nem tudsz vele a városban mászkálni. nem csak én mondom ezt, gyakorlott hordozós szakemberek 7, de már 5 kiló felett se nagyon javasolják az elölhordozást. ettől függetlenül egy próbát tehetsz. de mivel 1 éves múlt, tud ülni, akár háti kenguruba is rakhatod
2011. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem oldal hordós van, és csak arra használom, hogy a 4.-re felcipeljem a 12kg-os gyereket, mert lift nincs. Nem egy kényelmes dolog, mert a vállam leszakad, bár nem ilyen széles a pánt, mint a fotón. 5-10 percnél tovább nem jók szerintem.
2011. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó egy ilyen babaerszény, de csak rövid ideig kényelmes. Arra, hogy felvedd 5 percre, amíg kicsit "feltöltődik" a baba arra tökéletes (nekünk is volt, mi arra használtuk, hogy lemenjek vele a postaládához, vagy kivigyem a szemetet).
2011. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem is rövid időre kell majd.Míg a biciklitől eljutunk a bevásárló kocsiig például.Azt hizsem akkor megcsináltatom,tényleg csak kiegészítésnek kell,mert a lányom sem nem jár még sőt még magában meg sem áll.
2011. aug. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!