Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyű, kényelmes esernyőkocsi...

Könnyű, kényelmes esernyőkocsi télire nagyobb babának?

Figyelt kérdés

Nektek melyik vált be? Pierre Cardin,Top Rider?

Olyat szeretnék,amivel könnyű közlekedni Budapesten,de pakolható és kényelmes is!


2011. okt. 20. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami a fiamnak volt márka arra nem emlékszem de az 2 hónap után szét esett. Tehát vásárlásnál figyelj arra hogy a kerekeknél fémmel legyen rögzítve és az alap szerkezete is fémből legyen mert akkor nem fog egy hamar szétesni.
2011. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Top Rider van. Alig bírom összecsukni, állandóan kínlódok vele. Egyébként jó. Olyat vegyél, aminek van elöl kapaszkodója és ezzel a kapaszkodóval lehet összecsukni. Szerintem a PC. túl nagy. A Corában tök jót láttam még nyár vége felé. Nézd meg hátha van még.
2011. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14:08-as vagyok. Elfelejtettem írni, hogy a top ridernek olyan kicsi a berakodónyílás az aljánál, hogy szinte semmi sem fér be alulra, mert a váz merevítését úgy oldották meg, hogy a berakodó nyílás felett kereszteződik 2 cső. Tegnap alig bírtam belegyömöszkölni 10 zsömlét.
2011. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem létezik! Kényelmes meg könnyen irányítható az Esprit, a fiam imádja.
2011. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!